Přejít na obsah

Testování firmwaru: HD DVR Mediabox


Pepe

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Já bych uvítal možnost nezobrazovat kanály, co nemám předplacené a rozhlasové stanice (čert vem čísla kanálů, pokud jsou řazeny trochu logicky a tematicky). To by mohlo zpřehlednit a urychlit listováni v programu. Ale nevím, jestli to z marketingových důvodů je průchozí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že se jsou kanály řazeny teď celkem tematicky. Skrývání neobjednaných kanálů by bylo zajímavé řešení, ale asi nebude moc průchodné. Neviděl bys co ještě můžeš mít za programy, když si připlatíš.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení testeři,

 

v dnešních odpoledních hodinách dojde ke změně SW na Vašich Horizon boxech. Změna se projeví až při následujícím rebootu boxu.

Není nutný Vás ruční zásah, všechny boxy se rebootují samy od sebe zítra ráno mezi 2:00 a 5:00

Nový SW je 0.10.319 a jeho verzi budete moci po rebootu (ideálně během zítřka) zkontrolovat v Menu -> Nastavení -> Diagnostika

 

Těšíme se na Vaše připomínky.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Dobrý den Martine,

Děkuji za informaci. Update proběhl, box běží, ale můžete mne prosím informovat k jakým změnám došlo, abych se mohl při testování na tyto změny změřit?

Děkuji a přeji hezký den.

 

Dne 14. dubna 2016 16:13 horizonteam napsal(a):

 

 

horizonteam

15. 4. (před 1 dnem)

 

komu: mně

Dobrý den,

 

správná otázka. Seznam změn bohužel není k dispozici v podobě, ve které by byl čitelný i pro testery/klienty.

Pokusím se přeložit ho tak, abych ho mohl poskytnout dál, ale prozatím nic nemohu slíbit.

Navíc většina změn v této verzi se týká stability v kódu, jejímž opravám rozumí jen vývojáři a inženýři, kteří na projektu pracují.

 

S pozdravem,

Martin Sládek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...