Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Návštěvník computerboy

Tak mně UPC už změnilo službu v MyUPC, ikdyž ke změně má dojít až od 1.2.2016. Tohle budu dobrý důvod k reklamaci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Bože, co to zase je...

 

Po dlouhém vyjednávání na telefonu měla slečna matce slíbit zrušení TELEFON 50 a zavedení Balíčku Internet 200 s Horizon Komfort za 659 Kč, údajně vč. pronájmu.

 

Teď se dívám do Moje UPC na Aktuální služby, a co nevidím? BALÍČKOVÁ SLEVA KOMFORT 240+ (908,99 Kč) a TELEFON 50 (61 Kč), což nám dohromady dává... 970 Kč. 970 Kč - 51 Kč (zdražení avizované v původním mailu o změně služeb) = 919 Kč, tedy částka, kterou jsem platil před úpravou. Takže mi zavedli službu, kterou avizovali 6.12.2015 v mailu, „K 1.2.2016 převedeme Vaši stávající službu na Balíček Internet 240+ s Horizon Komfort+, ...“ a se kterou jsem nesouhlasil.

 

Co teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Mám podobný problém u otce. Taky jsme nesouhlasili s navýšením tarifu na balíček 240+, a od 1.2. je v moje UPC tento tarif uveden. Chci počkat na vyúčtování a v případě, že bude tento tarif účtován, pak budu reklamovat výši fakturované částky. Na to, abych čekal na infolince na přepojení, nemám moc náladu. To navýšení cen, označované za sjednocení tarifů, moc nezvládli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KarelBrno

Tak u mě proběhlo vše hladce, od 1.2. převeden tarif z 40/4 na 100/10, po návratu včera z práce to už samo jelo vyšší rychlostí. Zdražení mělo být o 51, nakonec je to "jen" o 50,- :)

Hlavně mám pořád jakousi pseudocenu, protože nově budu platit 379,- měsíčně vč. pronájmu modemu (a TV mini). Přemýšlel jsem o přechodu na nižší 10Mbit tarif, protože 100Mbit prostě nevyužiju...jenže mít 10x pomalejší net jen o 80kč levněji, to se moc nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KarelBrno

V mé lokalitě jde objednat, dokonce jsem měl před nedávnem ve schránce leták se zvýhodněnýma nabídkama od UPC a měli ho tam (stejně jako na dostupnyinternet.cz). Ale mít 10x pomalejší internet za to, že ušetřím 20% ceny (ani ne 3 piva), to by asi byla blbost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, hledal jsem pouze na dostupných stránkách www.upc.cz Na nějaký "dostupný internet" jsem se nedíval. Druhá věc je, že se UPC snaží ty nízké rychlosti sjednotit a převést na 100 a víc. Podle zdejšího fóra se může zdát, že mají 10/1 40/4 ..... odzvoněno. Možná by to mohlo UPC upřesnit.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...