Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Návštěvník karlossantana007

Takže voláno na retenční a nabídka

200mb + tv komfort 519 Kč

200mb + tv komplet 759 Kč

Zařízení samozřejme mam svoje je to dobra nabídka

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zdenik1

Zdravim,měl jsem internet 10Mb/s+pronajem modemu s wifi a platil jsem 257kč od 15.1 2016 mi to zvedli o 48kč tak jsem jim tam volal že končim a oni že nevadi až jim pošlu vypověd.Vypověd jsem poslal a dneska mi volali že mi nabizi 10mb/s i s pronajmem modemu za 270kč,ale odmitnul jsem to. Protože už jsem si mezitim koupil wifi router a domluvil se s jinym poskytovatelem internetu ...jinak kdyby zavolali dřiv tak bych zustal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lokinator

Nevím jestli si ze mě dělají srandu nebo co. Už mi aktivovali ty nové tarify (Horizon Klasik+ a Internet 100+) a cena je v Moje UPC 306,44KČ což je celkem blbost ne? Platil jsem kolem 600kč mělo se to zvednout na 650Kč. A tam je 300? Má to taky tak ještě někdo nebo to je pouze překlep u mě nebo záhadná sleva? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KarelBrno

Lokinator: a není to nějaká poměrná část? Nezměnili ti třeba zúčtovací období? Nebo neudělali ten přechod uprostřed zúčtovacího období a ta částka je jen za jeho jednu část?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lokinator

Ta cena je napsaná v Moje UPC - Aktuální služby. Tam většinou bývá zobrazena celková cena všech služeb tak nevím... Jinak fakturu ještě nemám ta přichází většinou po 15. Ale spíš si myslím, že je to překlep to uvidím až přijde faktura jen mě zajímalo jestli to není nějaká sleva nebo tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník thera

ještě se zeptám, vyplatí se koupit si svůj internetový modem nebo se to pořád mění, updaty sítě, apod? abych si nekoupil za 2 tis modem a oni pak neupravili parametry sítě a modem by byl na nic, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...