Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Návštěvník Max Casper

Já měl doposud Horizon Komfort, Internet 120 a pronájen modemu za 829,-

Teď prý budu mít Internet 240+ s Horizon Komfort+ a cena se zvýší o 51,-, takže celkově budu platit 880,-, což mi přijde celkem dost. Navíc ten tarif ani není v ceníku.

Někdo tady psal, že je to snad nějaký speciální tarif za věrnost, ale cena mi zrovna speciální nepřipadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rychlost za věrnost,pokud na ni budeš trvat,zůstane.Zavolej na retenční,tam ti nabídnou rychlost 200.Dělej trochu drahoty a pak se zeptej,jakou ti nabídnou cenu.Já jsem byl mile překvapený.A ten rozdíl mezi 240 a 200 nevnímám nijak drasticky...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Max Casper

Já jim ale nechci volat a vyhrožovat výpovědí nebo hrát nějakou komedii.

Jen by mě zajímalo, jaký tarif vlastně mám a proč vlastně platím tolik, kolik platím. V profilu MyUPC mám napsané, že mi běží věrnostní období, takže asi mám jakousi věrnostní slevu, o kterou jsem ovšem nežádal. Je snad tato sleva pro každého jiná? V podstatě budu platit víc, než je ceníková věrnostní cena pro tarif 200 + komfort.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky ničím nevyhrožoval,ani nehrál komedii.Jen jsem se ptal,jak ocení moje dlouholeté "členství" u UPC,když přistoupím na rychlost 200.Věrnostní sleva jinak žádná není,za věrnost bylo právě to navýšení na 240,které chtějí evidentně zrušit.Proto mi nabídli 200 s podstatně nižší měsíční platbou,což jsem vzal.A holt kdo se neozve,tomu tu platbu zvednou.Pokud jsi u UPC dostatečně dlouho,máš určitě právo požadovat nižší platbu,než nově příchozí zákazník.Ale záleží to jen na tobě,oni se se slevou sami vnucovat nebudou...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Max Casper

Podíval jsem se do ceníku, platného od 15.1.2016 a tam je aktuální cena tarifu 200+Komfort 1019,-, bez pronájmu zařízení.

Pod tím je tabulka s věrnostní cenou, kde je u tohoto tarifu uvedena cena 719,- (sleva 300,-), bez pronájmu zařízení.

Na třetí straně je tarif 240+Komfort jako krátkodobá marketingová akce z věrnostního portfolia a cena je 759,- bez pronájmu zařízení.

 

Takže za věrnost mi nabídli navýšení na 240,- které ale není zadarmo. Je o 40,- dražší, než tarif 200+Komfort.

Takže pokud správně počítámm, tak bych měl podle nového ceníku platit 759,- za 240+Komfort a 70,- za pronájem set top boxu. To je celkem 829,-, tedy přesně tolik, kolik platím doposud. Oni ale chtějí o 51,- víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rudolf.kvitek

Dostal jsem taktéž nabídku na I240+Komfort s navýšením +51Kč. Historicky jsem dohledal že modem jsem měnil v 10/2011 (tedy 49mesicu x 50Kc = 2450Kč). Shodně to mám s HD PVR. Nezkoušel někdo dohodu s UPC na zrušení ceny za pronájem modemu (bez wifi) z důvodu dlouhočasového užívání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rudolf.kvitek

Tak jinak. Co takhle: Mohu si modem koupit za zůstatkovou cenu? Nechci ten nový modem s wifi /někde jsem četl že umí pouze 1 veřejnou IP adresu, já používám 1 aktivní a 1-2 na testování int. služeb/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkoupit pronajata zarizeni jsem zkousel. UPC tvrdi, ze nelze.

Routery umi jednu verejnou IP hlavne proto, ze nedokazi probridgovat WAN rozhrani na nejaky interni port a zaroven do jinych portu routovat. Pokud se kabelovy router podari prepnout do bridge, funguje pak uplne stejne, jako kabelovy modem (tj. vcetne moznosti vice verejnych IP adres pro zarizeni za modemem).

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...