Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

Návštěvník OndrejB

No, to jsem se zase nas...štval. Ono je to sice pár jednotek až desítek Kč, ale takhle zdražují pořád, ve výsledku už to dělá dost.

 

V současné době mám:

  • Internetová služba FIBER POWER 120+
  • TV služba KOMFORT+
  • Telefonní služba TELEFON 50
  • pronájem: MODEM INTERNET/TELEFON - pronájem
  • pronájem: CI+ modul - pronájem
  • pronájem: Základní Set-top-box - pronájem

za 919,97 Kč a o další zdražování už nestojím. Mám být převeden na Balíček Internet 240+ s Horizon Komfort+ s navýšením o 51 Kč. Tak jsem jim popsal svou situaci přes kontaktní formulář, od té doby jsem dostal celkem 3 maily:

  • 7.12.2015 17:16: potvrzení přijetí
  • 8.12.2015 17:30: Na řešení Vámi zaslaného požadavku stále pracujeme. Věříme, že odpověď Vám budeme schopni poskytnout v následujících hodinách.
  • 11.12.2015 17:30: Na řešení Vámi zaslaného požadavku stále pracujeme. Věříme, že odpověď Vám budeme schopni poskytnout v následujících hodinách.

 

Tak jsem zvědav, co z nich vypadne... Nemožnost 100 Mbit/s internetu v kombinaci s větším televizním balíčkem je pěkně k ničemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten bonus byl naporad. Bohuzel takhle vybonusovany tarify nenavysujou z 240 na 300.

http://upc.refresh.cz/nwl/130918-speedup/120+120.html

Aha, tahle nabídka mi ušla :) A přejít na 300 asi klidně můžete.

 

No, to jsem se zase nas...štval. Ono je to sice pár jednotek až desítek Kč, ale takhle zdražují pořád, ve výsledku už to dělá dost.

....

 

Tak jsem zvědav, co z nich vypadne... Nemožnost 100 Mbit/s internetu v kombinaci s větším televizním balíčkem je pěkně k ničemu...

Já nevím, v ceníku vidím i Komplet v kombinaci se 100Mbps internetem :) Při zachování stejné nabídky jako máte nyní si můžete vzít Balíček Internet 100+ s Horizon Komfort+ včetně služby My Prime a Horizon Go za 659Kč s věrností bez zařízení. Telefon 50 stojí 60Kč? Pronájem WiFi modemu 70Kč, Ci modul 70Kč a STB 50Kč?

 

Pak to dohromady dělá 909Kč s DPH. Takže na tom budete ještě lépe s cenou.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondreji, 100M je možné mít kromě Klasiku taky s Komfortem nebo Kompletem, stačí si o to říct. Na hlavním webu jsou tyhle kombinace poněkud skryté, ale jsou v oficiálním ceníku.

EDIT: Tak koukám, že mě Marek předběhnul.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Marku a Renčo, díky za navedení, ty věrnostní balíčky vypadají fajn. Telefonu bych se právě rád zbavil, stejně jsme ho měli jen kvůli hlášení poruch, teď už máme všude neomezené tarify, tak to není třeba.

 

Volali mi už před pár dny, že by se chtěli domluvit na výměně STB za novější, s nahráváním... Tvářilo se to, že je to zdarma a pak hups, ale bude to dražší. Tak říkám, že nemám zájem, že mi stačí starej (stříbrnej). Prý mi ho teda nechají, ale až se rozbije, stejně dostanu novej... to už bych si vzal raději CI+ modul, levnější a pro mě i lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky dnes dostal dopis,kde mi s radostí oznamují,že mi navyšují platby o 51 Kč,snižují rychlost z 240 na 200(přitom slibovali,že to navýšení na 240 je věrností prémie napořád!).

Na stránkách uvadí,že u horizon komfort je v ceně wifi modem a my prime.Já mám však modem,za který platím měsíčně 50 Kč,nemám "cihlu",ale Kaon.Takže k čemu mi my prime bude?? Dále píšou,že pronájem HD Mediabox je v ceně služby,Já zatím platím za starý Handan CV-5000 50 Kč.??? :x

Ten bonus není napořád, jen na rok. Do konce toho roku nechají bonus, pak to spadne na těch 200.

My prime se dá sledovat přes Horizon GO. A jestliže v ceně je i pronájem, tak se dá odečíst ten co je v ceně a přičíst ten co máte skutečně. Jelikož pronájem už není pár let v ceně, ale zvlášť.

Ten bonus mám již 2 roky a jak tady píší další,tak jsem ho měl slíbený natrvalo.Že by to bylo stejné,jak se Sovětským svazem na věčné časy?Ať se jdou bodnout,lháři!

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky dnes dostal dopis,kde mi s radostí oznamují,že mi navyšují platby o 51 Kč,snižují rychlost z 240 na 200(přitom slibovali,že to navýšení na 240 je věrností prémie napořád!).

Na stránkách uvadí,že u horizon komfort je v ceně wifi modem a my prime.Já mám však modem,za který platím měsíčně 50 Kč,nemám "cihlu",ale Kaon.Takže k čemu mi my prime bude?? Dále píšou,že pronájem HD Mediabox je v ceně služby,Já zatím platím za starý Handan CV-5000 50 Kč.??? :x

Ten bonus není napořád, jen na rok. Do konce toho roku nechají bonus, pak to spadne na těch 200.

My prime se dá sledovat přes Horizon GO. A jestliže v ceně je i pronájem, tak se dá odečíst ten co je v ceně a přičíst ten co máte skutečně. Jelikož pronájem už není pár let v ceně, ale zvlášť.

Ten bonus mám již 2 roky a jak tady píší další,tak jsem ho měl slíbený natrvalo.Že by to bylo stejné,jak se Sovětským svazem na věčné časy?Ať se jdou bodnout,lháři!

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky dnes dostal dopis,kde mi s radostí oznamují,že mi navyšují platby o 51 Kč,snižují rychlost z 240 na 200(přitom slibovali,že to navýšení na 240 je věrností prémie napořád!).

Na stránkách uvadí,že u horizon komfort je v ceně wifi modem a my prime.Já mám však modem,za který platím měsíčně 50 Kč,nemám "cihlu",ale Kaon.Takže k čemu mi my prime bude?? Dále píšou,že pronájem HD Mediabox je v ceně služby,Já zatím platím za starý Handan CV-5000 50 Kč.??? :x

Ten bonus není napořád, jen na rok. Do konce toho roku nechají bonus, pak to spadne na těch 200.

My prime se dá sledovat přes Horizon GO. A jestliže v ceně je i pronájem, tak se dá odečíst ten co je v ceně a přičíst ten co máte skutečně. Jelikož pronájem už není pár let v ceně, ale zvlášť.

Ten bonus mám již 2 roky a jak tady píší další,tak jsem ho měl slíbený natrvalo.Že by to bylo stejné,jak se Sovětským svazem na věčné časy?Ať se jdou bodnout,lháři!

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten bonus mám již 2 roky a jak tady píší další,tak jsem ho měl slíbený natrvalo.Že by to bylo stejné,jak se Sovětským svazem na věčné časy?Ať se jdou bodnout,lháři!

Já vycházel z toho, co se tenkrát nabízelo na webu (při objednání nového internetu tam byl právě roční bonus v podobě dvojnásobné rychlosti). Že byla ještě nějaká další akce jsem netušil.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KarelBrno

Pobavilo mě vyjádření tlučhuby z UPC:

Mluvčí UPC uvedl, že je těžké říct, kolika lidem internet či televize zdraží a kolika lidem naopak zlevní. „Není to zdražování. Někomu to vyjde o maličko dráž, někomu levněji,“ dodává mluvčí. Konkrétní být však nechtěl. Neuvedl také, o kolik maximálně služby zdraží nebo zlevní. „Jsou to individuální případy, je potřeba posuzovat každého zvlášť,“ dodal.

Zda služba pro dotyčného zlevní nebo zdraží, může být však odvislá i od toho, zda zákazník využije u společnosti věrnostní nabídku. „Někomu to může o 50 korun zdražit, někomu třeba o 40 korun zlevnit,“ dal příklad.

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/upc-meni-sluz ... oakcie_fih

Přiznejte se, je zde opravdu někdo, komu to zlevnili? Nebo si ten jejich mluvka provokativně říká o defenestraci nebo ukamenování nasr*** zákazníky? :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...