Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


Návštěvník warman

Doporučené příspěvky

sorry,já si nevšimil,že mi nabizejí balíček Internet 240+ a ne 200+,ještě,že jsem nevolal,to bych byl za trotla :lol:

Jen jim zavolej. Cele tohle zdrazovani je pod zaminkou "sjednocovani tarifu". Aspon by ses pobavil jejich vymluvava, proc pri sjednocovani tarifu, jsi dostal oficialne nenabizeny tarif.

 

Tak mi to nedalo,zavolal jsem a dozvěděl se ,že tarif 240+ je specialní za věrnost :D (proto je navýšen proti 200+),oni si fakt z nás dělají prdel :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

původně 40+Klasik+Balík Sport 329 bez zařízení na dobu určitou, kterou sami nedodrželi

změna na 100+Horizon Klasik navýšení o 81 Kč

retenční nabídka 379 100+ 2 mini balíčky 379 Kč nebo 100+Komfort za 509

 

btw už to propírá i iDnes na titulce:

UPC upravuje své tarify. Televize a internet zdraží tisícům lidí

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/upc-meni-sluz ... oakcie_fih

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem se kouknul do toho novýho ceníku a úplně zmizely všechny historický nabídky, takže na tom asi skutečně makaj a konečně se k tomu vůbec dokopali...

úplně dole je taky uvedenej ten novej balíček 240 Mb/s + Komfort za 759 měsíčně, úplně tam ale chybí zmínka o rychlosti uploadu, nejspíš ale bude jako u všech ostatních internetů desetinovej, takže 24

ale nějak v tomhle balíčku nevidim logiku, když jediná odlišnost oproti klasickýmu balíčku s 200Mb/s netem je pár Mb/s navíc, ale i cena je o pár korun vyšší :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox

Zase zdražili šmejdi :lol:

Nemusíte se o nic starat, Balíček Internet 100+ s Horizon Klasik+ Vám automaticky aktivujeme.

 

Z důvodu změny služby bude Vaše měsíční vyúčtování navýšeno o 1 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Altex

UPC si u mě šphli, vytrpěl jsem 20 minut na telefonu na zákaznícké centrum a za úpis na 12 měsíců mi sníží cenu a zvednou rychlost. Celkem dobrý trade-off když neplánuju stěhování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky dnes dostal dopis,kde mi s radostí oznamují,že mi navyšují platby o 51 Kč,snižují rychlost z 240 na 200(přitom slibovali,že to navýšení na 240 je věrností prémie napořád!).

Na stránkách uvadí,že u horizon komfort je v ceně wifi modem a my prime.Já mám však modem,za který platím měsíčně 50 Kč,nemám "cihlu",ale Kaon.Takže k čemu mi my prime bude?? Dále píšou,že pronájem HD Mediabox je v ceně služby,Já zatím platím za starý Handan CV-5000 50 Kč.??? :x

Ten bonus není napořád, jen na rok. Do konce toho roku nechají bonus, pak to spadne na těch 200.

My prime se dá sledovat přes Horizon GO. A jestliže v ceně je i pronájem, tak se dá odečíst ten co je v ceně a přičíst ten co máte skutečně. Jelikož pronájem už není pár let v ceně, ale zvlášť.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...