Přejít na obsah

Reakční doba KC


Návštěvník SachlJ

Doporučené příspěvky

Návštěvník SachlJ

Dne 23.102020 jsem odeslal poměrně jednoduchý dotaz na technickou podporu/podpora péče o zákazníky. Obdržel jsem potvrzení přijetí dotazu "Potvrzení o přijetí zprávy č. 380191" a do dnešního dne, táto minuty jsem nedostal žádnou odpověď. Otázka byla jednoduchá: mám nějaký tarif na internet, jaká by byla pro mě dlouhodobého zákazníka cenová nabídka při změně smlouvy na 1Gb/s? Mám zakoupený modem Compal (asi půl roku) v té době se o 1Gb/s nemluvilo. Odkoupíte ho ode mě?

Neptal jsme se na žádné složité technické parametry. Na tohle dokáže odpovědět kdekdo co lanaří nové zákazníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U VF se jede podle ceníku služeb a žádné věrnostní slevy a další handl se už nepraktikuje. Pouze akční cena na prvního půl roku, což by se snad mohlo vztahovat i na stávající klienty (a pokud ne, pak smlouvu prostě vypovědět a uzavřít hned jinou jako nový zákazník).

https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik.pdf

https://www.upc.cz/internet/nabidka/internet-1000/

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SachlJ
před 53 minutami, tomus napsal:

Modem Compal od tebe odkoupí tak jedině někdo v bazaru, UPC rozhodně ne.

Zažil jsem že pronajímaly už jetý modem, tak proč by ho ode mě neodkoupili. Pokud zachovávají nahrávky z jednání se zákazníky tak jsem s operátorkou na lince dlouze rozebíral, že je pro mě vhodnější si modem koupit a ne pronajímat že když neplánují žádnou změnu rychlosti je to pro mě výhodnější. Kdyby mi řekla, že je v plánu giga tak si ho jen pronajmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Reakční doba KC
Návštěvník SachlJ

Pagan :  jakmile se dohodnu s UPC tak ho prodám tady. Čekám až se ozvou s nějakou rozumnou nabídkou. V okolí mám providerů na net hafo..

Upraveno uživatelem SachlJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...