Přejít na obsah

CA modul a nabídka programů


Trabi

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mam otazku. Poridil jsem si CA modul a strcil ho do TV 13.10.2020. Na obalu je psano, ze mi pujdou 10 dni vsechny kanaly, coz se opravdu stalo, ale dnes je 26.10.2020 a stale ty kanaly jdou vsechny. Je to v poradku? Mam objednanou nabidku Klasik+. Jak to tedy tedka je? Diky

Petr

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SachlJ
Před hodinou, Trabi napsal:

Zdravím,

mam otazku. Poridil jsem si CA modul a strcil ho do TV 13.10.2020. Na obalu je psano, ze mi pujdou 10 dni vsechny kanaly, coz se opravdu stalo, ale dnes je 26.10.2020 a stale ty kanaly jdou vsechny. Je to v poradku? Mam objednanou nabidku Klasik+. Jak to tedy tedka je? Diky

Petr

Upozorňovat na to, že ti dávají víc než si platíš to chce buď odvahu a nebo mít kolárek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono záleží jakým pohledem se na to člověk dívá. Já mám třeba úplně tu základní nabídku Klasik a kompletní nabídka mi jela asi 20 dnů. Taky mi to vadilo, protože člověk neví, jestli to je "chyba" systému nebo nedorozumění. Pak by se také mohlo stát, že vám přijde faktura na jinou cenu a nebo pokud mlčíte, může to být bráno jako bezdůvodné obohacení, i když chápu a věřím, že by v rámci dobrých mravů VF zákazníkovi nic neúčtoval.

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc za odpoved - vydPresne jak pise Marek-18 - toho se trosku bojim. Nemam s CA zkusenosti, nikdy jsem ho nemel, mel jsem STB, ktereho sem se konecne zbavil. Navic si chci srovnat kanaly podle sebe, ale porad koukat, ktery kanal mi zustane, a ktery ne se mi nechce.....Asi vim, co mi zustane, mam k tomu balicek Sport mini (Taky mohli dat ten velkej) 🙂 ale pockam si, az to vypnou a ty kodovany nemilosrdne smazu, at se mi tam nepletou.rzim 🙂

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mazat je nemusíš, to je tvoje věc jinak to jde srovnat v pc mám SONY tam to jde bez problémů stáhneš program srovnáš a přeneseš do TV myslím že i ostatní tv maj taky soft na srovnání je to pohodlnější než to rovnat v televizi

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...