Přejít na obsah

WI-FREE VYÝPADKY


Návštěvník DAVIDKREJZA

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Mám také výpadky. Windows 10 a při připojení přes USB Wi-Fi adaptér (2 antény, signál parádní) nebo Wi-Fi karta (3 antény) to vypadává někdy často a někdy to drží třeba 3 hodiny.

Ale...!

Když se připojím přes mobil a internet pošlu do PC - Tethering, tak výpadky nejsou! Nechápu to. Raději bych mobil vynechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Podařilo se prosím někomu vyřešit? Stává se mi to stejně - na chrome OS nevypadává vůbec, na Windows (zkoušel jsem různé notebooky s různými verzemi windows) to vypadává přesně po té minutě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vypadá to, že výpadky UPC Wi-free jsou u mě vyřešeny. Dřív jsem dostával přidělenou novou IP adresu každou minutu. Bez spolupráce s technickou podporou to ale nešlo. Zavolal jsem tam, něco provedli a teď se mi kontroluje každých 30 vteřin, jestli přidělená IP adresa platí a každých 30 vteřin jí prodlouží interval (nedostanu novou!), takže teď už jedu bez výpadku! Jupí!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dobrý den.

V Liberci,na Hanychovské ulici vidím 3 zařízení vysílající Wifi-free.Od neděle jsou všechny přípojné body bez internetu.Zalogování do sítě je bez problémů,ale přístup k internetu není možný.

Je v této lokalitě nějaký problém?

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3x CAM, modem Technicolor
  • Liberec
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...