Přejít na obsah

WI-FREE VYÝPADKY


Návštěvník DAVIDKREJZA

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Ano, takto mně to bylo sděleno z UPC, že stačí, aby měl uživatel přes svoji WiFi aktivních 5 zařízení a na Wi-Free se už nepřipojím. A bylo to právě proto, že jsem to zažil i v místech, kde se nějaký extra vytížení Wi-Free čekat nedá, tak jsem ten dotaz vznesl. Tak si to přeber jak chceš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já řeším s UPC zajímavý problém. Výpadky modemu a samozřejmě i internetu. Přes dne mikro výpadky, ale přesně kolem 19:00 hodin výpadek internetu na pár minut a občas v noci taky výpadky. Sít je prý opravená ,bylo tam nějaké rušení. Tak jsem zvědavý co s tím budou dělat, zatím je zapnutý nějaký test na dva dny.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dobrý den mám dotaz. Po připojení k internetu Wi-Free mi pravidelně po 1min. spádné spojení a opět se připojí. Odzkoušel jsem to na Windows 7, a XP, stolním PC a Netbooku a tři různá WIFI zařízení a na 3 místech kde mají modem co preferuji na stránkách UPC. Sila signálu je dle graf. zobrazení jsou všechny čárky.

Muže někdo poradit jak na to aby to spojení nespadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, také jsem se tímto problémem setkal, ale vždy jen u Windows 10/8.1/7 notebooku - s Macem, iPhonem, Androidem ani Windows Phonem problém nebyl (zkoušel jsem i na macbook nahodit Windows, při přebootování do Winů internet zase vypadával co minutu, ale na MacOS zase v klidu)

 

- přemýšlím tedy, neexistuje nějaké chytré software řešení? Používát přesměrování z mobilu do kompu, když potřebuju něco nutně nahrát na net se mi nechce :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výpadky na UPC WiFree mám v Brně taky. Mnohdy je připojení pár sekund a pak třebas půlminuty nic. Skoro nepoužitelné.

Zkoušel jsem laborovat s nastavením adapteru (omezil jsem šíři kanálu, přechody na jiné AP) ale nic nepomáhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wi-Free prideluje IP adresy na jednu minutu. Po kazde minute si tedy PC zada o obnovu adresy a to muze zpusobovat ony vypadky, pokud DHCP server vcas neodpovi.

Nebo pokud je v miste vic routeru vysilajicich Wi-Free, muze se pocitac snazit preladovat na jiny router se stejnym ESSID, tam pak prihlaseni do site zase chvili trva.

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Tohle vysvětlení mi připadá nejlogičtější. Vypadá to, že UPC nemá rádo Microsoft a snaží se nenápadně své klienty převést na jiné OS. Jinak by to bylo už dávno odladěné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...