Přejít na obsah

Aktualizace FW - ?


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Používám stále STB Handan DVR, zatím až na malé chybky bez problémů. Včera jsem nastavoval nahrávání pro manželku a při zapnutí STB na mne vybafla informace o tom, že je k dispozici nová verze softwaru. Protože sleduji různá fora a zvláště po tom, co čtu o inovacích přístrojů UPC, mám docela strach tu aktualizaci odsouhlasit, aby se funkce STB nezhoršily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...ježiši nestrašte...já mám teda STB Kaon DVR a když jsem se kdysi informoval,tak mi bylo řečeno,že už se na tyto STB a jejich předchůdce nic chystat nebude...tím bylo asi myšleno že je nečeká migrace na Horizon....tak doufám že to tak zůstane protože mě zatím až na pár drobností šlape...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím tě zklamat, v "ladíci" tabulce na kmitočtu 170,5 MHz je to dobře. Problém je v FW Handanů. NIT tabulka (ladící tabulka) má svě sekce, které se vysílají po sobě. Handan bohužel nečeká na tu s označením "1" a načte to od té co příjme jako první.
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petka
Používám stále STB Handan DVR, zatím až na malé chybky bez problémů. Včera jsem nastavoval nahrávání pro manželku a při zapnutí STB na mne vybafla informace o tom, že je k dispozici nová verze softwaru. Protože sleduji různá fora a zvláště po tom, co čtu o inovacích přístrojů UPC, mám docela strach tu aktualizaci odsouhlasit, aby se funkce STB nezhoršily.

Stejný problém jako zde uvádí "mipo"je nepříjemné při každém zapnutí STB z pohotovostního stavu rušit hlášku (dva kroky ovladače).Rovněž má obavy aktualizaci

potvrdit,aby se funkce tohoto STB nezhoršily.Zajímá mne názor zdejších odborníků včem tkví jádro aktualizace.Tento typ STB je již zastaralý i když nejpovedenější z

řady dodávaných a tak mě zajímá proč se UPC odhodlalo k aktualizaci SW tohoto přístroje když již v nabídce dávno není a nabízí se dvě generace novějších STB KAON

a nyní Horizon HD DVR Mediabox.

Můj STB HANDAN CV-6000 DVR provozuji sedmým rokem bez jediného problému až na potíže v poslední době s EPG a nyní s hlášením aktualizace.Za celou dobu se mi

nestalo,že by přístroj při naprogramovaném časovém nahrávání daný program nenahrál,jak to dělají některé kusy STB KAON.Navíc Handan umí současně nahrávat

více programů při sledování dalšího.

Pomocí programů HANDAN USB downloader a HAVtoTS celkem jednoduše bez zásahu do STB a složitých počítačových úprav stahuji nahrvky do PC.A o to mi jde nejvíce

a mám obavu,aby po provedené aktualizaci nenastaly v tomto ohledu nějaké problémy.

Žádám někoho,kdo provedl tuto aktualizaci o vyjádrění .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jádrem aktualizace jsou drobné úpravy a opravy stávajícího FW. Rozhodně se nebude SW měnit (na platformu horizon).

 

Dobrý den,

 

aktualizace set-top boxů značky Handan přináší tyto novinky:

1. Přechod bez problémů na letní/zimní čas

2. Zobrazení rozšířených informací v EPG (Rok, Hrají, Režie)

3. Opravuje problém se zobrazením teletextu - po 10 minutách od zapnutí STB teletext přestal fungovat

4. Problém s diakritikou v EPG - chybějící diakritické znaky na začátku popisu

5. Přidání možnosti zobrazení některých speciálních znaků (Ů ł Ł đ Đ ß © ® L €)

6. Problém se zobrazením podrobných informací po stlačení tlačítka "i" na dálkovém ovladači - po krátkém času se zobrazení EPG vracelo na první stránku

7. Rychlý přechod do továrního nastavení zmáčknutím žlutého tlačítka po dobu 10 vteřin na dálkovém ovladači

8. Nastavení domácího kanálu na 658 MHz, SR 6900, QAM 64

9. Správná reakce STB po továrním nastavení na NIT tabulku rozdělenou na 2 sekce

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník asd07

Aktualizace set-top boxů značky Handan:

Dobrý den,

v bodech 1-9 se neuvádí, jestli mi po aktualizaci STB neskočí do továrního nastavení.

Nepřijdu tou aktualizací o nahrané pořady na HDD, nepřeházejí se mnou nastavené a uložené kanály?

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Risknul jsem to a aktualizaci povolil. Došlo ke dvěma změnám:

- zlepšilo se načítání EPG

- u dosud nahraných pořadů se v názvech ztratila česká diakritika a objevily se nesmyslné znaky

u pořadů nahrávaných po aktualizaci je diakritika v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir
Aktualizace set-top boxů značky Handan:

Dobrý den,

v bodech 1-9 se neuvádí, jestli mi po aktualizaci STB neskočí do továrního nastavení.

Nepřijdu tou aktualizací o nahrané pořady na HDD, nepřeházejí se mnou nastavené a uložené kanály?

Děkuji za odpověď.

 

Nenenaskoci, nastavení zustanane, nahravky zustanou , ulozene kanali zustanou.

Jen asi u jedne aktualizace drive byl problem ze nahrane programi sly prehrat ale pro nove bylo potřena sformatovat znova, disk ale to uz asi nenastane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...