Přejít na obsah

Zpomalení internetu - měření rychlosti


Návštěvník skanderborg

Doporučené příspěvky

Návštěvník skanderborg

Resetem modemu po odstranění výše uvedeného rušení se to opravdu vyřešilo v tom smyslu, že už nedochází při kontrole ke ztrátě paketů a odezvy jsou stabilně dobré, nicméně rychlost tak jak popisuješ je opravdu reálně pouhý zlomek rychlosti deklarované.

Jak to tak pročítám, více uživatelů tohoto fóra zpozorovalo zpomalení proti stavu cca před rokem, to nejsi sám. Opravdu je podstatný rozdíl mezi měřením rychlosti

na doporučených bodech UPC a praktickým používáním.

Jenom se divím, že se Ti podařilo dostat z nich zpět nějaké peníze, většinou reklamace tohoto druhu končí konstatováním, že "skutečná rychlost se vlivem agregace

může značně lišit od deklarované a není garantována".

Je to jako všude, cena "již od..." a rychlost "až...", ale oboje najednou nikdy neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník igis

screeny videá sú dobrým dôkazom a u mňa aj reálne riešenie poslané na tel. úrad.jejich reklama za toľkoto a toľkoto stiahnete hudobný album oni sa doslova pyšnia tým ,že aký ten net je.rýchlosť neni garantovaná no dobrý právnik by s nimi problém nemal a oni to dobre vedia.nechápem stále tie nezmysli ohľadom rýchlosti ,kde na to chodia ,akých 100,200,500mb/s veď to vie aj malé decko ,že to tak neni.teraz mi posielali ,že či nechcem 500mb/s a načo ,aby som reálne ťahla 3mb/s veď to je choré.mal by sa urobiť zákon ,aby neklamali ľudí a informovali o reálnej rýchlosti a nie o totálnom reklamnom nezmysle.ano vytrieskal som od nich prachy aj ,keď snimi končím nedám im pokoj.predsa platím to čo chcú a niečo mi ponúkli a ja to nedostávam takže stým niečo robiť musím.ľudia sú hlúpy a nechajú sa klamať,lebo nemajú ani potuchy,ako to vlastne je.upc sú známy týmito jejich mini podvodíkmi.ono to ešte môže súvysieť s tou legalizáciou sťahoavných dát.európska únia s tým začala bojovať a najlepšia zbraň na nelegálne sťahovanie filmov ,hudby,hry atd. je ti rýchlosť pribrzdiť a odradiť ťa od toho.no ,len háčik je v tom ,že potom ti je rýchlosť netu na milú premilú a jejich reklama tým pádom je vťahu,pretože na to ,aby som si niečo pozrel na nete mi stačí aj reklamná rýchlosť 10mb/s a tam tá cena bude hodne dole a kšeft je fuč. sú medzi veternými mlynmi a hrajú to na dve strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník ReyAs

mám nově 1gb rychlost netu od UPC. už jsem to urgovala. nejen že technik provedl instalaci jinde než jsem chtěla. tzn místo v obýváku to instaloval u vchodových dveří.......🤦 navíc po měření rychlosti jak od Vodafonu a ostatních metrech mám rychlost jen 150 mb max a internet se pořád seká. takže Speedo metrem to stopro nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...