Přejít na obsah

Upload


pkoci

Doporučené příspěvky

Dnes jsem uploadoval cca 500MB soubory. Trvalo to to přibližně 5 minut na soubor.
Asi nejsem moc náročný, protože to beru jako normální stav a pro mě dostačující.

Pamatuji si totiž začátky, kdy jsme byli rádi za 128/64 kbps, protože vytáčená linka jela 32 (v lepším případě 56) kbps a ještě se platilo za "volání" ...

Ano mohl by třeba být tarif s 50+ Mbps uploudem, ale prostě pro 99% klientů postrádá smysl

x Redmi Note 5 x

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím,

udělal VF v poslední době nějaké kroky, které by vedly k možnosti mít vyšší upload než těch současných 50 mbit?

Zpátečnícké kecy, kdy 99% klientů vyšší upload nepotřebuje, mě nezajímají.

Děkuji za odpověď

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha 7
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upload je stále tristní, ale bohužel technologie víc neumožňuje, respektive se nechce. Já třeba nerozumím situaci, kdy T-mobile nabízí optiku nesymetricky např. 500/50 , 250/25,  1000/100, kdy by to technologie umožňovala, ale je to uměle škrceno, nevím, z jakého důvodu.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesymetrické připojení na optice je zcela běžná věc, třeba PODA to má také tak a další ISP jabysmet. To není jenom o tom, co lze technologicky na poslední míli, ale co lze u ISP jako takového. Kromě toho je známo, že down u home zákazníka prakticky vždy výrazně převyšuje up, takže symetrika není úplně nutná.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutečnou symetriku si představujte, jak chcete, ale já bych byl vděčnej i za těch 1000/300 nebo 650/650.

Zkrátka mi vadí, že VF nic vyššího než 50mbit up nenabízí. Já bych si klidně připlatil nebo mít alespoň z gigabitu třeba 700/350.

Těm, co to nepotřebují, nechte upload klidně nulovej.

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha 7
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník B-hash

Já osobně bych měl mnohem radši 100/100Mbps, než 1000/50Mbps... Bohužel tady v domě žádnou optiku od nikoho nemám, ikdyž mi to bylo majitelem tvrzeno, když jsem se sem stěhoval. To že na DOCSISu 3.1 nejde vyšší upload mě překvapuje, měl jsem dojem, že byl vyvinut právě za účelem možnosti symetrického gigabitu. 1000/50 by mělo jít i na 3.0 ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...