Přejít na obsah

Jakou LED TV? (k UPC digital)


Trabi

Doporučené příspěvky

No,předpokládám,když bude kupovat novou LED TV,tak se asi bude chtít dívat na vše,ne jen na klipy z 80-tých let...

ano prave, to na vse je dulezite, jenze starsi jak jsem psal je nedivatelne, a co mi pomuze ze zprávy jsou super, nove filmy taky, ty jsou dnes jsou taky obrazove super, ale obsahove hruza ??? tak tedy apon je se radeji divam na starsi filmy, dokumenty atd. a tam je to vesinou tragedie. takze vic jak 43 bych nebral. Mam plasmu Panasonic V radu a vsem doporucuji at když jdou koupovat tv , at si nechaji , v obchode pustit bezne SD at vidi jak si stim ta tel. poradi. a neposuzovat to podle tech jejich reklamních videi.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal bilý
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže on tu TV určitě nepůjde kupovat do obchodu, ale to co mu někdo poradí tak koupí co nejlevněji někde e e-shopu.

 

Osobně, když po mě někdo chce radu co má koupit za TV, tak mu řeknu ať jse no nějakého Datartu, Okeye, Elektrovordu apod (nevím jak se všechny ty velké obchody jmenují) tam se podívají na obrázky. Jak píšeš je vždy nutné sledovat v obchodě kvalitu obrázku, kterou pak většinou uvidím, takže nechat přepnou do DVBT na Novu, ČT24, Fandu ČT4 sport. Tam člověk pak vidí co ta TV vlastně umí

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Dostál

No a protože jde jen o sledování kabelovky,tak je to vlastně celkem jednoduché...není potřeba žádné 3D(nechytlo se a už asi ani nechytne) a zatím ani ultraHD(to doufám že prorazí,ale ještě to bude trvat)...takže zatím jde jen o to vybrat kvalitní fullHD :D ...a pokud to má být opravdu jen na "koukání",tak ta TV nemusí být ani "chytrá"...a pak už to je opravdu jen o subjektivním dojmu z obrazu té které TV...a to se dá stejně všelijak "poštelovat"...takže nezbývá nic jiného než to jít "nakoukat"

do obchodu a nebo dát třeba na recenze na Heuréce :D ...každopádně hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlastním Panasonic TX-L42E6E 2,5 roku stará naprostá spokojenost se značkou .A teď 6 dní stará Samsung UE48J5572 až na tu edici programu zatím spokojenost.

U Panasonicu mám HD Mediabox . U Samsungu mám CA Modul cihla letěla pryč .

 

 

Jinak Sharp jsem vlastnil 7,5 roku než odešel ,už se nevyplatila oprava základní desky napájení. Škoda byl vyrobený v Japonsku ještě.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

"vybrat kvalitní fullHD"

Doba začíná být taková, že "kvalitní FullHD" už bylo a už bude jen horší. Výrobci je posouvají do kategorie lowendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Gregor1985

Ahoj. Radím vám si kúpiť Sony Android, tieto televízory budú môcť aktualizovať firmware, + je vždy možné sledovať online TV cez Internet. Ak Sony nepáči, druhý v zozname je LG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...