Přejít na obsah

Logika dokupovani dat


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník SWE

Ja nechcu nic prikupovat...uz tak to neni zadarmo.

Chcu aspon 0,5 Mbit up (T1000). Neni to podle me technologicky a financne nemozne.

U ostatnich tarifu samozrejme taky nahoru, ne jen u meho :)

Jak jsem nekde psal:

T1k --> 2000 / 500
T2k --> 4000 / 750
T4k --> 6000 / 1000

Aspon takhle, jako vubec by mi nevadilo, ze nemam 3Mbity, to bych fakt neresil...

Nevim, ale myslim, ze by tady nikomu moc nevadilo zvysit upload na ukor downu, aspon takhle minimalne...

 

Kdyby misto ankety "Tipnete si jak vam to pofici" dali anketu "napiste, jak chcete aby vam to jelo" - vcetne UPLOADu!!!. Myslim, ze by to bylo daleko prinosnejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE
myslim, ze by tady nikomu moc nevadilo zvysit upload na ukor downu

Upload a download kanaly se vzajemne nijak neovlivnuji, takze na ukor by to urcite nebylo., maximalne financne.

 

Ja vim myslel jsem to spise tak, ze nepotrebuju mit 3 Mbity down, tak at misto zbytecne prepaleneho downu mam rychlejsi up...

Jako, at muze Karneval tvrdit, ze zvednul o 200% - paradni reklamni trik... Pritom by zvedli down o 100 a up taky o 100%, takze o 200 celkem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych chtel

3000/1000kbps 60/60GB FUP za 1200KC. Nerealne? U karnavalu bohuzel ano.

 

neda mi to se nevyjadrit k nabidce NETBOXU (ikdyz vim jak na tom sou s pokrytim) tak maj takovouhle nabidku:

 

8192/40961kbps neomezene data za 999,-

 

Zajimalo by me jestli se k takovehle nabidce aspon priblizime

 

muj tip je okolo roku 2010. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bože, na co by bylo někomu TURBO 250 + k tomu nějaka obdoba UPC Booster? Upload by ti šel sice trošku víš, ale pokud nejseš blbej, tak si něco takovýho na nizky tarif nebudes pribobjednavat!

 

PS: Prodělal by na tom zákazník, v tomhle případě, co píšu víc výše!

 

Aha no uplne semsi nevsim a neuvedomil ze mluvis o nejnizsim tarifu, pak samozrejme jesli mas upload 50 (x2) tak na tom moc nevydelas. Jen bohuzel mi z formulace tve vety vyslo - oni na tom prodelaji. A jak jsem uz rikal mam pocit ze se tady razi teorie ze zvyseni uploadu je nejaky "problem". Upload Booster si porad myslim je dobra vec (u vyssich tarifu) i kdyz zase porad muzes zas skoro stejne penize upgradovat na vyssi tarif - to mas jako s tim dokupovanim kreditu za limit. Pro me a dalsi lidi by byl zajimavejsi ten net s vyrovnanejsim up/down pomerem a tech 5mbit down staci bohate. No nic rek sem sice v podstate to samy, co predtim,.ale dulezity je, ze ti tyhle pridavne sluzby davaji moznost vyberu! Nikdo te to nenuti kupovat. A i takove dokoupeni kreditu se obcas hodi - i kdyz ta cena ted je trosku mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych chtel

3000/1000kbps 60/60GB FUP za 1200KC. Nerealne? U karnavalu bohuzel ano.

 

neda mi to se nevyjadrit k nabidce NETBOXU (ikdyz vim jak na tom sou s pokrytim) tak maj takovouhle nabidku:

 

8192/40961kbps neomezene data za 999,-

 

Zajimalo by me jestli se k takovehle nabidce aspon priblizime

 

muj tip je okolo roku 2010. :-/

 

 

Tebou uvadena cena u Netboxu je pouze na Praze 13 (v kazdy lokalite maj ceny a nazvy tarifu jiny), navic ta sit na Praze 13 jeste ani vubec neni! Takze prosim podobne dementni prispevky sem nikdo nepiste.

 

Nemuzete srovnavat maleho mistniho poskytovatele s celonarodnim poskytovatelem (ten musi mit ceny a tarify pro vsechny stejny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim, Netbox je v Brne hodne silny, a v Praze se taky rozjizdi velmi slusne. Rozhodne ho uz dlouho nejde oznacit za "lokalniho" providera. Jestli to pujde v Praze stejne jako v Brne, tak natahaji optiku do vsech vetsich sidlist, do kocarkarny daji jeden switch, a metaliku sachtou kam je potreba. Vystipaji odtud net od kabelovek dosti brutalnim zpusobem. Drive si lidi dost brali net od netboxu a nechali si kabel kvuli televizi, ale za soucasneho stavu spis kabel odhlasi uplne a koupi si stb. Nevim jaka cast zakazniku Karnevalu se s Netboxem prekryva, a jak velkou hrozbu to tedy predstavuje, ale tipuju ze celkem dost.

 

Osobne v Netboxu vidim dost budoucnost, jako jedini muzou cenou i kvalitou konkurovat i komunitnim wifinam, ktere uz ve mestech stejne nemuzou kvuli zaruseni rust.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...