Přejít na obsah

My Prime (nejde zvuk)


Návštěvník djpatrick

Doporučené příspěvky

Buďme rádi, že nám při připojení SCART kabelem jde zvuk alespoň u TV programů. :D

 

Já už se nedivím ničemu, takže věřím, že i po další aktualizaci budeme pěkně překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
Tak zvuk nejde jen u připojení scart kabelem. Oprava bude až po další aktualizaci která je v nedohlednu. Jestli bude trvat jako ta předchozí na kterou jsem čekal dva měsíce tak paráda.

 

Dobrý den. Problém se zvukem ve videotéce při připojení přes scart byl odstraněn včera.

Pravděpodobně box neprovedl aktualizaci. Můžete prosím zkusit ručně přes NASTAVENÍ, poté DALŠÍ NASTAVENÍ, zde zvolte možnost HRIZON MEDIABOX a poté stiskněte položku VYHLEDAT AKTUALIZACE. Po automatickém restartu zařízení prosím vyzkoušejte zvuk ve videotéce.

 

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem to zkoušel a u Tudorovců a filmů Zmizení a Země bez hranic jede zvuk v pořádku. Ale u filmu Zlomené město mě zvuk stále nejede.

 

Btw Davide nevíte co znamená chyba VOD021, která se mě objeví v MyPrime vždy když chci zvolit kategorii sci-fi. Operátor na lince nevěděl a nevěděl to ani technik co byl u mě. Nepomohlo ani vyhledání aktualizace ani uvedení STB do továrního nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
Teď jsem to zkoušel a u Tudorovců a filmů Zmizení a Země bez hranic jede zvuk v pořádku. Ale u filmu Zlomené město mě zvuk stále nejede.

 

Btw Davide nevíte co znamená chyba VOD021, která se mě objeví v MyPrime vždy když chci zvolit kategorii sci-fi. Operátor na lince nevěděl a nevěděl to ani technik co byl u mě. Nepomohlo ani vyhledání aktualizace ani uvedení STB do továrního nastavení.

 

Děkuji za upozornění, takovou zpětnou vazbu přesně potřebuji. U filmu Zlomené město opravdu nefunguje zvuk, takže předám kolegům k opravě.

Chyba VOD021 znamená, že v dané kategorii není žádný film. Opět se jedná o chybu, kdy nejsou filmy namapované. I toto předám kolegům k urychlené opravě.

 

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Need For Speed

 

Originální název: Need For Speed (HD); Hlavním hrdinou je automechanik Tobey, který se snaží zachránit svou firmu, proto se spojí s bývalým závodníkem Dinem. Díky katastrofě, kterou zaviní Dino, se však Tobey dostane za mříže. Jakmile je propuštěn na svobodu, naplánuje pomstu. IMDb rating: 6.6/10

 

zvuk dost potichu ,televize Panasonic a zvuk až na konci stupnice.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nevím jak vám, ale mě nejede zvuk u žádného filmu z filmotéky. Je to jen můj problém a mám volat na support nebo to je chyba u UPC o které se ví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne zvuk na kaonu nefungoval tyden. V patek konecne sel, kazdy den stb vypinam, tak se asi dotahl nejaky update.

Nicmene v nedeli 30.8.jsem chtel pustit dalsi film a opet bez zvuku, zkousel jsem asi 3 a pak to vzdal.

Na SC slibili opravu pry na 1.9. :)

Tak jsem zvedav co bude dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...