Přejít na obsah

Jak vám funguje služba My prime?


Návštěvník rosswell

Doporučené příspěvky

Návštěvník rosswell

Ahoj chci se vas zeptat jake mate vy zkusenosti se sluzbou My prime,ja jsem z toho zklamany,pohyb v menu je otresny jako z dob starych pc!Seka se to,kdyz pustim film tak se to vzdy nekde sekne a nejde s tim nic delat.Asi ze 4 pokusu jsem ani jeden nemel plynuly film!Navic posouvani filmu do predu po minutach je trestne :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při představování MyPrime jsem měl pocit, že to bude něco jako videopůjčovna, vyberu si film na který mám chuť a podívám se na něj. Takže když jsem se cca před měsícem a půl na tu službu díval a viděl pouhé 4 sci-fi filmy v nabídce a z tisku věděl, že je zatím dostupných cca 1000 filmů, řekl jsem si jen, že "každé začátky jsou těžké" a filmů bude časem přibývat, až to po pár letech může být místo kde si i fajnšmekr vybere film, který v běžné produkci komerčních stanic nikdy neuvidí. Všiml jsem si taky, že je tam dostupný seriál Vražedná práva, z kterého jsem viděl asi půl třetího dílu, ale zaujal mě a myslel jsem si, že ho někdy přes MyPrime zkouknu celý.

 

Poté jsem se na MyPrime podíval až tuto neděli. Když se chci podívat na kategorii Sci-fi filmů, tak mi to hlásí chybu VODO21, seriál Vražedná práva tam už není, když procházím filmy tak jich tam víc než 150 nebude. Když jsem zkušebně pustil dětský animák, tak se obraz trhal tak, že to bylo nekoukatelné a nejel zvuk.

 

Takže ze svých dvou návštěv MyPrime jsem získal takový pocit, že se nejedná o videotéku kde se počet titulů bude postupně zvyšovat, ale filmy i seriály budou zřejmě v nějakém intervalu rotovat. To je zřejmě špatná zpráva pro seriálové diváky, kteří budou v polovině svého seriálu a on zmizí z nabídky. Většina filmů a seriálů patří do mainstreamu a byla už na TV obrazovkách nesčetněkrát uvedena. Můžete narazit na film, který bude díky technickým problémům nekoukatelný. Pro minoritní žánry, starší filmovou tvorbu a jinou než US produkci (doplněnou pár evropskými a českými filmy) tam nemá smysl chodit. Nic byste tam nenašli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My Prime na spoustě filmu nejde hlavně zvuk. Hlásil jsem to před 2 měsíci ,oni napsali že špatně slyším oni to mají v pořádku. Ted koukám oni to konečně přiznali, že problém je u nich, ale oprava nikde.

 

Nahlášeno od: 05.08.2015 15:39

My Prime - nefunkční zvuk u některých titulů

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkční zvuk u některých titulů? Po poslední aktualizaci nejde zvuk ani u jednoho titulu. Psal jsem před týdnem a včera znova. Odpověď žádná jen z automatu že to řeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já zatím, na co jsem koukal (dvě serie House of Cards + 11 filmů), tak tam bylo přehrávání naprosto bez problému, včetně funkčního zvuku. Používám HD DVR Medaibox (cihla).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník M Brno

Já se do služby MY PRIME vůbec nedostanu,nejde ani zpětné shlédnutí.Koukal jsem do nastavení STB a 30.8. dle informací  proběhla opět nějaká aktualizace-zřejmě opět VELMI POVEDENÁ.Provedl jsem restart STB+tovární nastavení a výsledek žádný-stále jde pouze sledovat jen TV přímo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
před 10 hodinami, Návštěvník M Brno napsal:

Já se do služby MY PRIME vůbec nedostanu,nejde ani zpětné shlédnutí.Koukal jsem do nastavení STB a 30.8. dle informací  proběhla opět nějaká aktualizace-zřejmě opět VELMI POVEDENÁ.Provedl jsem restart STB+tovární nastavení a výsledek žádný-stále jde pouze sledovat jen TV přímo.

Aktuálně máme hlášený výpadek služby zpětného zhlédnutí a videotéky My Prime. Chyba není na Vaší straně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...