Přejít na obsah

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem


mrzic

Doporučené příspěvky

Návštěvník TSY

Aha, tak to nějak nechápu, proč ty rychlosti nevracej :D za věrnost to asi ne, měla to být akce přes léto jako minulý rok.

Já měl taky ještě týden po prázdninách 250/14. Pak jsem si zažádal o změnu na 200/20 (210/22).

 

Pokud je v bridge módu, tak IP mění když mám PC vypnutý víc jak 8-10 hodin přesně nevim.

Pokud je v normálním módu tak jsem měl asi přes rok stejnou IP, myslím, že by mohlo pomoct ho nechat vypojený od sítě víc jak těch 10 hodin a pak by se mohla změnit, ale nejsem si jistej, nezkoušel jsem to, taky by mě to zajímalo.

 

Možná někdo jiný bude vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Změna na bridge mi nepomůže protože mám na routru Technicolor všechny RJ-45 obsazeny na domácí síť.

Ale vyzkouším to vypnutí přes noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník peterx684

Zdravím,

 

jestli tomu tedy rozumím dobře, když mám od UPC balíček služeb, kde je zahrnuta TV, telefon a internet 240, ale smlouva je uzavřená před 1. 5. 2015, tak mě nepřevede UPC rychlost na 300 Mb/s automaticky, ale musel bych doplácet? Původně jsem kupoval kombinaci služeb s nižší rychlostí, ale UPC internet samo navyšovalo bez dalších poplatků, tedy na oněch 240 Mb/s. To znamená že naopak rychlost sníží na 200 Mb/s?

 

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peterx684

 

Ano UPC ti rychlost sami od sebe nenavysi, musel by jsi si udelat objednavku prec KC. A ja jsem mel totez a objednal jsem si rychlejsi net na tech 300 a cena se mi zvysila o necelych 300,-CZK oproti tomu co jsem mel predtim. A pokud si nezazadas o zmenu tak porad budes mit stejne sluzby vcetne stejne rychlosti 240. Snizeni se nekona.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...