Přejít na obsah

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem


mrzic

Doporučené příspěvky

Návštěvník TSY

Pokud jsi zkoušel restartovat modem a rychlost se nezměnila, tak se tě automatické zrychlení netýká, ale můžeš si zažádat o změnu a ano věrnostní období se bude počítat od tohoto nového data.

Ke všem tarifům internetu nyní dávají 25 programů (6 v HD) pokud ti to stačí, tak řekni že chceš jen internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to reakce na mé příspěvky, tak si asi nerozumíme. Jde mi o to dozvědět se pravidla. Zatím se mi tam nechce volat, protože se teď dohaduju se stavební spořitelnou, současně s pojišťovnou a jsou to nekonečné domluvy. Připadám si jako z jiného světa. Firmy asi mají nesrozumitelná pravidla, aby si mohly s klienty dělat cokoli a nebyly postižitelné. Modem restartuji každý den beze změny. Poslední změna byla 1.9. z 240/12 na 120/12.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petrmet

 

Pokud mas smlouvu po 1.5.2015 s tarifem Horizon mel by ti prijit mail ohledne zrychleni a melo by probehnout automaticky. Pokud ne tak tam zavolej a zadej o navyseni. Ale kdyz mas Fiber Power 120+ tak mas jeste stary tarif a o zrychleni musis zadat sam. Zavolej tam a oni ti ho navysi na rychlost jakou chces behem 24hodin. Pouze pokud by jsi chtel tarif 300 tak ten ti zatim nedaji pac na nej nemaji modemy a ma byt k dispozici az v rijnu. A zaroven ti tim dojde k nove aktivaci vernostniho obdobi. Takze pokud jsi do ted platil 654,-CZK tak ted budes platit 529,-CZK pokud si smlouvu nechas prodlouzit na minimalne 12mesicu. Jinak by jsi bez zavazku platil 729,-CZK. A navyseni(zrychleni)sluzby je zdarma.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

V současné době mám tarif 40/4..loni jsem na to dostal slevu na 2 roky za 434,- včetně modemu, když byla tehdy cena 520,- včetně modemu..ted na konci září mi končí roční věrnostní období a poté naskočí nové věrnostní ještě na rok se současnou cenou.

 

Dá se s tímhle něco dělat v souvislosti s tou novou rychlostí ? nebo bych si musel službu zvýšit na 100/10, ale platil bych už 499,- ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník veverci69ka

Já jsem loňský rok na konci věrnostního období přecházel ze 120 Mbit (630 kč) na 40 Mbit, nejdřív jsem to chtěl zrušit a znovu objednat na jiného člověka, ale pak jsem se dohodnul a dostal jsem cenu jako pro nového tedy 280 Kč bez modemu. Vše proběhlo bez problému a jiných poplatků.

Zavolej si, že chceš 100 Mbit za cenu 399Kč jinak odejdeš a ono to půjde ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY
Pouze pokud by jsi chtel tarif 300 tak ten ti zatim nedaji pac na nej nemaji modemy a ma byt k dispozici az v rijnu.

 

Ještě bych chtěl reagovat na toto, těch domácích 300/30 by mělo jet i se současnými modemy, ne? Četl jsem akorát u těch podnikatelský tarifů že těch 350 ty modemy nedávají. U těch domácích to některým přepnuli už automaticky tak by to mělo běžet, někdo tu na fóru už psal, že mu to běží 300/30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Ahoj.

 

S UPC jsem před rokem uzavřel smlouvu na Fiber 40/4.

Přes prázdniny mi to zvedli na 120.

Teď mám stále 130/8

Asi je to od nich jako dárek za věrnost, ale aby pak nechtěli více peněz.... :-)

 

http://www.speedtest.net/my-result/4677044587

 

Kluci, jak donutím ten Technicolor aby mi změnil IP adresu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...