Přejít na obsah

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem


mrzic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dragokazov
TSY je li pro tebe klicovy upload UPC ma i symetricke tarify, nebo staci se jen dohodnout a zaplatit si rychlost dle predstav.

V minulosti jsem to zkoušel a dopadlo to dost komicky, je tu o tom i vlákno. Každopádně, když po roce a třech výměnách obchodních zástupců jsem konečně dostal nabídku, tak byla předražená a přes WiFi (od UPC). A kdybych chtěl WiFi tak tu mám 70/70 za 500 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY
TSY je li pro tebe klicovy upload UPC ma i symetricke tarify, nebo staci se jen dohodnout a zaplatit si rychlost dle predstav.

4652256812.png

 

Vetsina lidi ma stejen tarif mezi 30-200 download, tak ze upload max 20Mb

 

Aha a to je možné i pro domáctnosti nebo jen pro firmy? Takhle rychlost stojí kolik měsíčně? Asi bych do toho nešel, protože očekávám že to bude o dost dražší, pokud to vůbec jde. Těch 20mbps co mám teď je už na většinu věcí celkem dostačující, já to myslel spíš obecně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TSY je li pro tebe klicovy upload UPC ma i symetricke tarify, nebo staci se jen dohodnout a zaplatit si rychlost dle predstav.

4652256812.png

 

Vetsina lidi ma stejen tarif mezi 30-200 download, tak ze upload max 20Mb

 

 

Jak to myslis? Pro me je treba dulezity co nejvyssi download. Bohuzel ma UPC omezeny net na pouhych 350. Zato na Slovensku coz nechapu maji net 500 :(:twisted:

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Služba internetového připojení je určena všem Internet Sevice Providerům, provozovatelům kabelových televizí nebo občanským sdružením (freenet).

Nic z toho nemam, business mam jen proto ze tam je rychlejsi net. Pro obyc podnikatele lepsi rychlost nez 350neni.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...