Přejít na obsah

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem


mrzic

Doporučené příspěvky

Návštěvník kudrna2

Ptal sem se, protože v dalším bytě má stále původní smlouvu na 10Mb/s+TV(80prog.), po nějaké době zvedli rychlost na 40 a nedávno na 120,

podotýkám mám stále původní smlouvu na balíček TV+internet 10Mb/s, nic sem neměnil jenom mi vždy přišel jenom e-mail o navýšení rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Tak ono se to programuje i pro poláky,slováky, apod. Tam, kde není Samsung horizon box. Ale takhle špatné programování viz třeba Baby Kaon jsem neviděl :-) Je to prostě hrozný a obhajovat to je padlý na hlavu:-)

I kdyby to dělali pro půlku Evropy, tak je to furt nákladné :-) Dělají to pro 2mil přípojek, reálně si to pořídí tak 5-10% uživatelů z těch 2 mega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hlavne nejak nechapu proc je potreba menit modem na nove vyssi rychlosti(350)kdyz cihla Eurodocsis 3.0 podporuje a 8kanalova je take tak proc to pres ni nejede? Soucasne mam porad rychlost 250 a nemohu z toho dostat vic ikdyz me uz UPC na novou rychlost prevedlo :twisted:

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždycky je to tak, že maximální rychlosti sou nedosažitelný :? prehistorický ed2 modemy měly zvládat 50/10, ale víc jak 30/1 z nich vytřískat nešlo, tohle je to samý, místo 400/100 bude úspěch možná 300/50

taky proto ty nový modemy hitron a compal mají kanálů 24 na 1,2 Gb/s, realita ale bude někde kolem 950 Mb/s

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no ja vim ze kdyz cihla zacinala a prinesli mi ji nekdy v kvetnu tak mela jen rychlost 200 namisto 250 ale behem par dni probehl upgrade fw a uz to zacalo slapat tech mych 250 tak jsem totez cekal ze bude znova a oni mi rekli ze zadnou aktualizaci cihli neplanuji. Vis presne jaky typ bude ten novy modem ktery budou mit az v rijnu? A ty technicolorky tuto rychlost take nezvladaji? TO maji modemy jen pro nove zakazniky nebo kdyz si nekdo objedna 300 a vyssi tak mu reknou ze ho pripoji az v rijnu? Ja myslel ze me vrati zpatky tc a pojedu.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Jako stávající zákazník UPC Business je nemožné přejít na 350 Mb/s tarif. Technici říkají, že modemy s tím nemají problém, ale mají prodejci zákaz to komukoli zřídit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...