Přejít na obsah

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem


mrzic

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Ty vole, to je dikuse jak s Tatarama... :(

zajdee, tramin, nechte je bejt, evidentne neni v jejich silach pochopit tak trivialni vec.

 

Ale precijen to zkusim, jeste naposledy - nekteri lide s tarifem 120/10 (resp. 120/12) dostali jako bonus za vernost trvale zrychleni na 240/20. Platili furt stejne jako driv, rychlost meli vetsi.

A co take, Kefalin, vy vlastne rozumiete pod takym pojmom "tarif"?! Rychlost, nebo kolko penazi platim?! Ha?! Ked platim rovnako a rychlost mam dvaojnasobnu, mam iny "tarif" alebo nie, Kefalin?!

To teda měli štěstí a ještě by stálo za to prozradit, čím si takovej bonus zasloužili... Jinak trvalýho není nic, co UPC zavede, to klidně může zrušit a zvlášť v případě, že to byl pro klienta bezplatnej bonus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bonus se dával při tom, když byly zavedeny tarify s věrnostní slevou. Když někdo zůstal na ceně bez věrnostní slevy, dostal trvalé zvýšení rychlosti (samozřejmě, v případě přechodu na věrnostní cenu byl bonus deaktivován)

  • 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • HD Mediabox
  • Praha Modřany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si take volal na UPC ze chci novou rychlost. Ale bohuzel nemam normalni modem ale cihlu tak ta neni schopna vyssi rychlosti dosahnout. Uz kdyz ji zavedli byl problem aby bussiness zakaznici meli svou rychlost 250 a ne 200. Po par tydnech udelali aktualizaci a cihla se rozjela na tech 250. Ale ted uz je na hrane a vyssi rychlost nezvladne. Tak jsem ji chtel zrusit a dostat zpatky klasicky modem ale i v tom mam smolika pac modemy nemaji a budou az pry v Rijnu :-(

 

Takze zase musim cekat, ze ja tu blbou cihlu od nich bral, kdybych si nechal starej dobrej techni modem tak jsem mel jiz take plnou rychlost :-(.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Těch 7000 je prodejní cena. A je tak vysoká mimo jiné kvůli programování. Ono dělat něco pro poměrně malý trh je docela nákládná záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono se to programuje i pro poláky,slováky, apod. Tam, kde není Samsung horizon box. Ale takhle špatné programování viz třeba Baby Kaon jsem neviděl :-) Je to prostě hrozný a obhajovat to je padlý na hlavu:-)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov
Tak jsem si take volal na UPC ze chci novou rychlost. Ale bohuzel nemam normalni modem ale cihlu tak ta neni schopna vyssi rychlosti dosahnout. Uz kdyz ji zavedli byl problem aby bussiness zakaznici meli svou rychlost 250 a ne 200. Po par tydnech udelali aktualizaci a cihla se rozjela na tech 250. Ale ted uz je na hrane a vyssi rychlost nezvladne. Tak jsem ji chtel zrusit a dostat zpatky klasicky modem ale i v tom mam smolika pac modemy nemaji a budou az pry v Rijnu :-(

 

Takze zase musim cekat, ze ja tu blbou cihlu od nich bral, kdybych si nechal starej dobrej techni modem tak jsem mel jiz take plnou rychlost :-(.

 

Nic si z toho nedělej, my máme Cisco ED 3.0 které podle specifikací i vyjádření techniků má zvládnout až 480 Mb/s, ale vedení prostě zakázalo nové tarify na něj nabízet a čeká se na nějaký nový zázrak.. Jsem zvědavý co to bude, protože i sám technik řekl, že Technicolor je zabugovaná sračka co se nedá pro seriózní práci použít :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kudrna2

Zdravím,

mám Internet 10+ (10 / 1 Mb/s) a televizi Horizon Klasik+, má smysl čekat, že se někdy UPC rozhodne také navýšit rychlost u tohoto tarifu ?

Díky předem za reakce

Hans

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...