Přejít na obsah

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem


mrzic

Doporučené příspěvky

Taky se mi snažili v březnu/dubnu vnutit změnu balíčku a tvrdili, že "bonusová rychlost bude končit". Tak jsem je poslal někam s tím, že až ji zruší, tak to s nimi budu řešit dál. V červnu jsem pak přešel na Horizon Komfort 120+ a k tomu bonusovou rychlost 240/20 (ta se v červenci při letním zrychlení omylem deaktivovala, ale po reklamacích a zásazích technika ji mám zpátky). Mail o zrychlení mi přišel v době, kdy byla bonusová rychlost deaktivovaná - tak uvidíme, jestli/na kolik mě teď zrychlí (300/30) nebo zpomalí (na 200/20? :D).

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem zvědav, jestli mi to zrychlí též. Mám cca týden změnu služeb na Internet 120+ a Horizon Komplet+. Psal jsem email na podporu s dotazem a prý se mne to netýká a mám přejít třeba na Internet 120+ a Horizon Komfort+. Tož to trošku nechápu. No, uvidím zítra. :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY

Oggy: To bude asi tím, že máš vlastní sestavu (Internet 120+ a Horizon Komplet+). Podle mě to navyšují automaticky jen těm výchozím což jsou Internet 120+ a Horizon Komfort+ nebo Internet 240+ a Horizon Komplet+.

Ale koukám, že už to na webu aktualizovali, tak by neměl být problém požádat o změnu služeb a sestavit si jak je potřeba.

Mně to zatím jede ještě s letní akcí 240/12 (250/14). Asi budu muset zažádat o změnu protože mám tarif z 2014.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem zvědav, jestli mi to zrychlí též. Mám cca týden změnu služeb na Internet 120+ a Horizon Komplet+. Psal jsem email na podporu s dotazem a prý se mne to netýká a mám přejít třeba na Internet 120+ a Horizon Komfort+. Tož to trošku nechápu. No, uvidím zítra. :shock:

 

mám ten samý tarif od 21.5.2015 a zvýšení rychlosti na 200/20 dnes ráno .Přišel mě dopis o zvýšení rychlosti někdy v červenci.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...