Přejít na obsah

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem


mrzic

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

No to je snad ale normální u každé firmy že novým klientům dají nějaký dárek. Při podpisu smlouvy dostanete tašku, buřinku, první tři měsíce vám prominem, při pravidelném placení poslední 6 splátek odpustíme, dostanete prášek na praná na celý rok, dostanete plnou nádrž a tak dále, dostanete tablet, telefon no prostě je to součást reklamy a bonusů pro přilákaní klientů.

A asi nejdete do autosalonu za rok že po nich chete plnou nádrž protože ji dávají novejm klientům, ani do elektra že chcete prášek na rok protože od nich máte pračku 10let a oni teď novejm klientům davají prášek. A ani oni sami vám to nedají sami od sebe. Pokut se neozvete a na něčem se nedomluvíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik

Zdravim, presel jsem z tarifu 120/Komfort na nové tarify takže horizon 120 komfort. Mam vše svoje, cena sluzby 719 a od záři mi to zvýší na 200. Zdražilo se mi to cca o 16kc.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem od jich dostal odpověď, že nemusím vyměnit zařízení (Modem bez wifi a ca moduly) když chci přecházet na nový tarif, takže používat jejich stb a wifi modem u nových tarifů není nutné.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY

Takže pokud jsem to správně pochopil, tak tohle není stav (viz. screen) aby mi rychlost od září automaticky zvýšili na 200/20.

 

Mám jít tedy pod klientský servis - kontakt - změna služeb a napsat že bych si přál přejít na tarif na nový tarif Internet 120+ s Horizon Komfort+ ?

A pak by to už měli přepnout nebo je třeba ještě něco?

upc.png.06d59891e179e0d92225ff3facf9a6fe.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...