Přejít na obsah

HBO GO ve smart TV Samsung


Návštěvník Jirka72

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondra3650

Zdravím, ode dneška mi ve smart TV Samsung nejde spustit HBO GO, chce to po mě TV PIN a když ho zadám tak to akorát napíše "zadejte znovu TV PIN", nesetkal jste se s tím někdo? předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy to chce přihlásit se v mobilu nebo PC, potom po zadání PINu vše funguje.

Já mám teď problém, že mi ve staré i nové aplikaci nelze přehrát video. Vše funguje, ale po stlačení Přehrát, naskočí pouze modré otáčející se kruhy, a aplikaci musím ukončit.

IMG_20170925_213334.jpg

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peparda
před 15 hodinami, Ondra3650 napsal:

Zdravím, ode dneška mi ve smart TV Samsung nejde spustit HBO GO, chce to po mě TV PIN a když ho zadám tak to akorát napíše "zadejte znovu TV PIN", nesetkal jste se s tím někdo? předem díky

Tak to mas patrne smulu. Narazil si na takzvane "bezpecnostni opatreni" ktere maji VSICHNI (dle tvrzeni UPC) se slouzbou HBO GO. Budes si muset porad nechavat TV PIN znovu aktivovat prihlasenim se na svuj ucet v pocitaci.

UPC o tomto problemu vi, snazila se ho ze zacatku resit - bohuzel nic nevyresila tak zaujala stanovisko ze to neni problem ale vlastnost systemu kterou maji vsichni uzivatele HBO GO - co je prokazatelne nepravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

TV PIN som zadaval len na zaciatku pri registracii.Teraz sa uz nemusim ani prihlasovat pokial sa z aplikacie HBO GO v smart TV neodhlasim ci uz zo starej alebo nedavno pridanej novej aplikacie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peparda
29 minutes ago, ritchi napsal:

TV PIN som zadaval len na zaciatku pri registracii.Teraz sa uz nemusim ani prihlasovat pokial sa z aplikacie HBO GO v smart TV neodhlasim ci uz zo starej alebo nedavno pridanej novej aplikacie.

No prave. To je trochu v rozporu s tim ze UPC prohlasuje, cituji: "jedná skutečně o nastavenou ochranu aplikace, kdy je třeba se alespoň jednou za týden do této aplikace přihlásit a to buď přes počítač, tablet nebo chytrý telefon. Nejde tedy o technický problém, ale pouze o danou vlastnost aplikace od jejího výrobce"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra3650
V 26. 9. 2017 at 13:29, peparda napsal:

Tak to mas patrne smulu. Narazil si na takzvane "bezpecnostni opatreni" ktere maji VSICHNI (dle tvrzeni UPC) se slouzbou HBO GO. Budes si muset porad nechavat TV PIN znovu aktivovat prihlasenim se na svuj ucet v pocitaci.

UPC o tomto problemu vi, snazila se ho ze zacatku resit - bohuzel nic nevyresila tak zaujala stanovisko ze to neni problem ale vlastnost systemu kterou maji vsichni uzivatele HBO GO - co je prokazatelne nepravda

jenže to je trochu problém, protože nepomáhá být přihlášený ani na PC, mobilu, tabletu, čemkoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

V mojom predoslom prispevku som sa trochu prekecol v prospech novej apky HBO GO v smart TV aj ked je intuitivnejsia,prehladnejsia...slusne povedane dodubali to.Pri kazdom vypnuti TV a opätovnom zapnuti pyta apka aktivacny kod a to sa z nej neodhlasujem.Cize cely proces dookola...zapnutie laptopu,vlozenie aktivacneho kodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...