Přejít na obsah

Nova Sport na Slovak Sport TV2


Návštěvník deff5

Doporučené příspěvky

Návštěvník deff5

Vlevo nahoře v místech kde se zobrazuje nazev kanálu mám Slovak Sport TV2 ale běží tam Nova Sport ?!

 

 

Muže tohle nekdo potvrdit ze má to samý co já ? Nechce se mi verit ze by byla chyba jen u mě a pokud jo jak se to dá opravit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomto stavu to máš od října loňského roku, kdy došlo k znovuzařazení Nova Sport.

Podle obrázku soudím, že máš TV Samsung a nejspíše jsi si seřadil programy v PC. V tom okamžiku Samsung přestává reagovat na změny programů co UPC udělá (podobné to asi bude s TV Mnam, Kino Barrandov, Barrandov Plus, Sport 1 a 2 HD, Euronews, CNBC Europe) a tvrdošíjně se drží toho co bylo v okamžiku editace.

Jediné co se s tím dá udělat je ručně naladit tem mux ve kterém k přejmenování dojde a pak asi znovu seřadit v tom programu

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník deff5

ano mám samsung, programy jsem jsem prenastavoval pres ovladac...např. ty nejvíce navstevované jsem umístil na nízká čísla at je logicky nehodím nekde na kanále 58 :)

 

 

ručně naladit tem mux ve kterém k přejmenování dojde a pak asi znovu seřadit v tom programu

 

muzes mi tohle prosím te strucneji popsat ? jak mám postupovat, nejak jsem to nepobral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U každé TV je to ladění trochu jiné.

Já to mám jako "Menu -> Vysílání -> Nastavení kanálů -> Ruční ladění -> Ladění digitálních kanálů" tady si vyber mux s programy co změnily jména ( taky stačí být na tom programu co má špatný název).

Ale jak říkám, u tvé TV to může být jinak

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník deff5

diky za tipy na program na serazení programu, me stačí jen aby NOVA SPORT se jmenoval NOVA SPORT

 

 

...bohužel tv nenabízí prejmenovaní kanalu

20150604_174919.jpg.fcd4bf80b3e6adfea50e5eb45b1dd18e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...