Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

chci se zeptat, když si pouštím nějaký pořád zpětně přes tu novou funkci. Dá se to nějak posunout rychleji, např. doprostřed pořadu. Mě jde to posunovat jen přes ty šipky, a ta rychlost posuvu je dost pomalá. Když má pořád 5 hodin, tak to musím pěkně dlouho přetáčet třeba o dvě hodiny.

 

Díky za odpověď.

 

Lock

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník harrycallahan

Ahoj,

 

používáte ho někdo připojený prostřednictvím SCARTu? Chová se mi to zvláštně. Po zapnutím na TV vidím, jak nabíhá, zeptá se na jazyk, pak na optimalizci zobrazení, kde správně nabídne přednastavený SCART a po potvrzení se celý rebootuje a jede to celé znovu a tak stále dokola. Firmware by tam měl být poslední, ale chovalo se to stejně i s předchozí versí. Nesetkal jste se s tím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

používáte ho někdo připojený prostřednictvím SCARTu? Chová se mi to zvláštně. Po zapnutím na TV vidím, jak nabíhá, zeptá se na jazyk, pak na optimalizci zobrazení, kde správně nabídne přednastavený SCART a po potvrzení se celý rebootuje a jede to celé znovu a tak stále dokola. Firmware by tam měl být poslední, ale chovalo se to stejně i s předchozí versí. Nesetkal jste se s tím někdo?

My ano a skončilo to telefonátem na zákaznickou linku, kde se nám pak ozval technik, který nás provedl oživením přes běžně nedostupné volby - při bootu se muselo držet nějaké tlačítko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Lyzol

A můj problém se STB Kaon KCF SA700 HD.

Přijdu domů v 17 hodina a na STB je 15.37 zapnu televizi pak STB třeba Čt1 a je slyšet jen zvuk a černá obrazovak tedy je tam menu ale obraz nejde.

V UPC mi poradili tovarni nastavení.

Tak jsem to udělal na tovární nastavení a děje se to pořád každý den.

Připojil jsme STB LAN přes TP-LINK TL-PA2010 Starter Kit tedy pomocí zásuvky na 220V a jednou je STB připojený a podruhé zase ne jak se mu zrovna chce.

STB mám dva a mám je koupené od UPC tedy za 4040 Kč.

Ten vzdálenější v pokojíku funguje normálně ale ten v obýváku ne. Tak jsme to zkoušel prohodit ta STB ale je to pořád stejné zkusil jsme i vyměnit ta napájecí trafa ale blbne to pořád.

Takže musím vypnout STB tím že podržím tlačítko na dálkovém ovládání a pak ho zase zapnu objeví se boot nabutuje a běží zvuk obraz i internet.

Vypnu STB zapnu ho třeba za hodinu a LAN už zase nefunguje.

Prase aby se v tom vyznalo.

Jo koax mám vedený do do STB/STB přes rozbočovač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...