Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník petrmatula

Dnes jsem zkoušel mediabox se starou televizí 4:3 přes SCART . Televizní programy se mi zobrazují se spravným poměrem stran, ale filmy z videotéky jsou pořád hodně roztažené na výšku. Podařilo se to někomu vyřešit. Nebo to prostě na televizí 4:3 přes SCART nastavit nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník inko1

Zdravím,- je zde někdo,kdo přešel z HD PVR Mediaboxu (cihla) na tento SA700HD ?Pokud ano,prosím o informaci,zda tento SA700 je výrazně horší volba,či naopak.Uvažuji vrátit cihlu (190,- kč/měs) a vzít SA700HD(70,-Kč/měs).Rozdíl v počtu nahrávání mi nevadí,modem+WiFi router mám svůj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastnim oba pristroje,HD PVR Mediabox jsem i tester.Muzu rict ze HD Kaon je lepsi volba a pokud Vam nevadi pocet nahravani,je to mnohem lepsi volba.Je to zpusobeno tim,ze kazdy setobox resi jine technicke oddeleni a v podstate se o kazdy z nich stara jina firma,myslim tim o aktualizace atd.Maly HD setobox Kaon pracuje spolehliveji,rychleji a oproti HD PVR Mediaboxu se neseka a nevykazuje ani jine chybi.A hlavne ma moznost serazeni oblibenych kanalu jak chce zakaznik.Take pokud mate nastaveno rychle zapnuti,zapina se oprotiu HD PVR Mediaboxu okamzite.Jirka

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastním HD PVR Madiabox, tedy cihličku.

Nikdy se mě nestalo, že by se nějak sekal, programy jsou plynulé, nekostičkují, nesekají se, nepozoruji nic závadného

Nepozoruji žádné chyby (až na to, že 2x jsem měl potíže s filmy od MyPrime)

Po zapnutí naskočí do několika vteřin (oproti historické B3001, který také vlastním, - tam to trvá opravdu sakra hodně dlouho)

Programy srovnat nejdou, to je pravda, ale alespoň už to má logiku v tom, jak je to srovnané teď)

Za mě: malý Kaon je oproti Pace (cihlička) krok zpět.

Nejsem oficielně tester - věci si zkouším sám pro sebe, protože mě technika dlouhodobě zajímá

Když bych to shrnul - s cihličkou jsem nadmíru spokojen, a to je v mém případě co říct. Udělalo se ohledně cihličky velký kus práce a je to znát.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnávám začátky tý cihličky, jaký to byl z odpuštěním aušus. Jak to "fungovalo", lze spolehlivě na tomto foru vyhledat - a je toho požehnaně.

Cihlička dneska? Funguje. Nemám nač si stěžovat.

Jinak to sekání, jak tu někdo popisuje, to není problém cihličky. Ale kabeláže.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Pro upřesnění: jedná se o HD PVR Mediabox, nebo o HD DVR Mediabox, který UPC nabízí? O HD PVR Mediaboxu nějak nemohu najít informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Srovnávám začátky tý cihličky, jaký to byl z odpuštěním aušus. Jak to "fungovalo", lze spolehlivě na tomto foru vyhledat - a je toho požehnaně.

Cihlička dneska? Funguje. Nemám nač si stěžovat.

Jinak to sekání, jak tu někdo popisuje, to není problém cihličky. Ale kabeláže.

Tady v tom případě, tedy pokud se u cihly týče, se má spíše na mysli to, že se občas zasekne celý přístroj a nejde ovládat. To nebude problém kabeláže. Obraz i zvuk přitom klidně může běžet dál, jen nejde přepnout, vypnout, zastavit přehrávání, to je různé. Nebo nejde vyskočit z menu, popřípadě tam zůstane trčet to žerné grafické rozhraní. Pak obvykle pomůže to, že se přístroj vypne a znova zapne zadním vypínačem. Je to nepříjemné, pokud zrovna probíhá nahrávání, protože přístroj pak dost pomalu nabíhá a o pár minut nahrávky se tak přijde. Samořejmě, že pokud někdo jede přes cihlu i internet, tak mu při resetu přístroje vypadne i ten. Pravdou je, že už se to neděje tak často jako na začátku, ale občas se to prostě stane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Já musím říct,že si na cihlu (samozřejmě DVR )vůbec nestěžuji.Za dobu skoro rok se mi sekla cca 2x a chod je po všech stránkách svižný.Jedná se mi pouze o finanční stránku,zda s malým Kaonem bych při zhruba srovnatelné kvalitě neušetřil.Zda se za cihlu připlácí pouze kvůli modemu a Wifi ( a ty mám vlastní nevyužité ve skříni ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...