Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Už někdo absolvoval instalaci opraveného sw? Došlo k odstranění všech problémů?

Začínám se klonit k variantě zrušení STB a používání CA modulu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav
Už tu zaznělo, že ten krám z disku nemaže nahrávky, ani nenabízí formát? :)

 

Už jsem to tady psal - smaže nahrávky pouze ze seznamu, na disku zůstávají stále. Formát disku nabízí, ale smaže vše, včetně plánovaných nahrávek,

vše si ukládá na externí disk. Bez připojeného externího disku nelze programovat nahrávání. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
... rada vedela jak se nastavuje upozorneni na nejaky porad, ze zacina.

 

Bohužel současný fw žádné upozornění na pořad nenabízí. Pořad si můžete maximálně nahrát, ale nastavit upozornění, že by se stb v určenou chvíli přepnul na vámi zvolený program, nebo snad dokonce sám zapnul, pokud je vypnutý, nelze.

 

Došlo k odstranění všech problémů?

Aktualizace opravila následující:

> Možnost přepnutí formátu zobrazení na 16:9 nebo 4:3 i pro připojení přes SCART kabel. Toto nastavení zůstane zachováno i při opětovném zapnutí HD Mediaboxu

> V programovém průvodci (EPG) se po přepnutí do sekce Oblíbené kanály zobrazí programové informace pouze k oblíbeným kanálům

> Plně funkční nahrávání i v případě, že je HD Mediabox v režimu stand-by

> Ovládání hlasitosti při zapnutém Teletextu

> Rychlejší přepínání programů

 

Z mého pohledu už má tento stb jen 2 vážné nedostatky: příliš malé písmo v EPG a Informaci o programu, a absenci upozornění na program, které jsem na Handanu velmi často používal. Stb ale nepoužívám na nahrávání, takže k chybám které se ho týkají se nemohu vyjádřit. Samozřejmě teletex jak z doby kamené, absence HbbTV, nemožnost stránkování v EPG a další chyby, občas zamrzí, ale tak jak já stb převážně používám, tak už mě rozčilují jen výše popsané 2 věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

tvfreak.cz rok 2103!!!

 

Všichni zákazníci UPC v Holandsku obdrželi dopis, v němž společnost slibuje "lepší televizní zážitek". Kromě úpravy softwaru má jít o rychlejší navigaci, lepší strukturu menu a nový dálkový ovladač s více tlačítky, který usnadní přístup k vybraným službám bez potřeby se k nim složitě proklikávat. Řada funkcí bude nově přístupná na zmáčknutí jediného tlačítka. Všechny multimediální boxy Horizon budou automaticky na dálku aktualizovány.

http://

http://digiroom.digizone.cz/clanky/upc- ... -software/

 

Docela mne potesili ze nelzou jen nam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir
no tak ten Samsung vypada tak o 10000% lip, nez ta nase cihla...

a v Rakousku tam mají ještě jiny http://www.upc.at/fernsehen/digital-tv/

 

Tu jsi ale v diskuzi o malém STB.

Jasně a v německu mají chleba bez kůrky. To jsou zase debaty že tam mají hezčí STB než mi tu. Každý máme jiný pohled na to co a jak vypadá co se nám líbí a jestli se ti STB nezamlouvá tak u tebou zmiňovaného STB není problém to někam schovat, nepotřebuješ se na ni koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...