Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milav

Netušíte někdo, jestli film puštěný z videotéky MyPrime půjde také nahrávat? Sice si myslím, že ne, ale potěšilo by to :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

taky by mě zajímalo zda existuje způsob jak se dá vrátit starší firmware.

 

Doufám, že to co nejdříve poladí. Hlavně způsob jak vybrat a třídit oblíbené kanály.

Taky funčnost hlavních kláves na ovladači.

Šipka nahoru a dolů - přepínání v oblíbených kanálech - teď se tam motají všechny včetně radií

Pro přepínání oblíbených fungují jen malá tlačítka CH+/CH-

Šipka doleva a doprava - ovládání hlasitosti - momentálně nereaguje (fungují jen malá tlačítka vol+/ vol- )

Při vícenásobném stlačení OK dojde k odebrání z Oblíbených kanálů.

Zobrazení loga kanálu v seznamu místo názvu není šťastné

 

Jak jsem řekl - pro starší lidi co mají špatný zrak a co si nerozumí s novou technologií je to neštěstí.

:thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyby ohledne timeshiftu a take ohledne,jak vybrat a tridit oblibene kanaly,budou odstraneny novou aktualizaci softweru a to jak u setoboxu Horizon,tak u HD Kaonu KCF-SA700.UPC o nich vi a pracuje prave na opravne aktualizaci.Tato informace je primo od technika UPC,dozvedel jsem se ji po pulhodinovem rozhovoru o technickych datech setoboxu Horizon.Jirka Usti

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před cca půl hodinou mi vypadla tv i internet... net už maká.... ale tv ne.... mě už to pro jistotu píše, že mám špatně připojený antenní kabel.... a tv mi nefunguje vůbec.... asi brzo celé UPC někomu omlátím o hlavu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyby ohledne timeshiftu a take ohledne,jak vybrat a tridit oblibene kanaly,budou odstraneny novou aktualizaci softweru a to jak u setoboxu Horizon,tak u HD Kaonu KCF-SA700.UPC o nich vi a pracuje prave na opravne aktualizaci.Tato informace je primo od technika UPC,dozvedel jsem se ji po pulhodinovem rozhovoru o technickych datech setoboxu Horizon.Jirka Usti

Oni na UPC nejdříve tyhle základní vlastnosti nezkouší, než to pošlou ven ? Já si např. u nás v práci tohle dovolit nemůžu. Když programuji chod a návaznosti nových strojů (nebo dělám změnu v programu), tak to nemůžu pustit hned do provozu ven, ale nejdříve si to otestuji (a to netrvá nějakých pár dní, než všechny varianty projedu).

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jedna dulezita vec,kterou jsem dnes zjistil:Jsou lide jako treba ja,kteri maji uz nyni velmi vyhodne sluzby na rok garantovane a rozhodne nechteji neco menit a pritom chteji mit ale setobox Horizon.Cesta existuje,nyni jsem to pul hodiny probiral s UPC.Ta cesta zni.ZAKAZNIK SI PONECHA STAVAJICI SLUZBY,BALICKY,VYHODY ATD.Jen pozada o setobox Horizon a misto plateb za modem,setobox co mel a pronajem tel,tedy tri sluzby jako mam ja,bude platit jednu a to 199kc mesicne pronajem setoboxu Horizon.Pokud tedy nebude chtit jeste videoteku My Prime,pak by musel dat jeste 99 kc mesicne.Tu ale ja nechci a nepotrebuji,vse si sezenu na netu.Vse ostatni ale,aplikace a veci co jsou na setoboxu Horizon budou normalne a plne fungovat a zakaznik je muze vyuzivat.O teto ceste pisu proto,ze ne kazdy bude chtit UPC nove balicky a nebo prijit o sve vyhody jak jsem psal vyse.Snad jsem to vysvetlil srozumitelne.Jirka Usti

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...