Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Tak jsem provedl upgrade fw a jsem strašně nas....j.... timeshift na externí hdd přestal fungovat.... trvalé nahrávání přestalo fungovat.... práce s oblíbenými kanály je v podstatě nepoužitelná.... a to je jen malý výčet toho, co před tím fungovalo a už nefunguje.... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

niro a ked teraz uz mas ten novy software na tom set top boxe Kaon, funguje ti uz archiv? alebo za to sa plati zvlast? co je vlastne funkcne na sluzbe video on demand?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niro a ked teraz uz mas ten novy software na tom set top boxe Kaon, funguje ti uz archiv? alebo za to sa plati zvlast? co je vlastne funkcne na sluzbe video on demand?

 

archivem asi myslíš videotéku... ne, u toho mi to píše "brzy v nabídce"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No trvaly timeshift nefunguje ani na Horizon boxu, zacne fungovat az po stisku tlacitka pauza, je to kvuly tomu aby se nenicil disk, jako se to deje u velkeho Kaona.

 

ve starém FW mi na to na externí hdd nahrávalo cca 40min nazpět a starší automaticky odmazávalo... tady ani prd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niro a ked teraz uz mas ten novy software na tom set top boxe Kaon, funguje ti uz archiv? alebo za to sa plati zvlast? co je vlastne funkcne na sluzbe video on demand?

 

archivem asi myslíš videotéku... ne, u toho mi to píše "brzy v nabídce"

 

promiň, zapomněl jsem se podepsat...

niro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

po upgrade jsem zklamaný.

Nepřehledné , zoufalá práce s oblíbenými kanály , pro starší lidi (moje mamka 65) nepoužitelné.

 

:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...