Přejít na obsah

Počet IP adres


JirkaP

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, ZP1 napsal:

Mám Business 500 a platím jednu statickou. Otázkou je, zda mám ještě dvě nebo tři dynamické??

Marek je šikula! 🙂

Jinak cena cca 210 Kč za každou jednu statickou IP mě docela štve. Jako za první by to bylo ok, ale pak by to chtělo nabídnout pár rozsahů za rozumné ceny. 

Momentálně mám starý business 240 a počet IP na začátku bylo 15 nebo 16 už nevím, a pak po té co převzal Vodafone se snížil na 11. V compalu je tam hodnota "Maximální počet zařízení" nebo "Maximum Number of CPEs". Dříve jsem měl rezidentní 300Mb a tam byly 3.

 

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sodekcz napsal:

@tomus nedá se to zjistit i tak, že za modem v bridgi připojíš 4 různá zařízení (síťové karty) a podíváš se, kolik z nich  po restartu modemu dostalo veřejnou IP?

Jasně, dá, ale ono je někdy jednodušší na jednom počítači vystřídat 4 Mac adresy než shánět 4 počítače.

před 31 minutami, thaischumi napsal:

V compalu je tam hodnota "Maximální počet zařízení" nebo "Maximum Number of CPEs". Dříve jsem měl rezidentní 300Mb a tam byly 3.

Ano potvrzuji, ani jsem netušil že to tam je přímo uvedeno, ale nejsem si jistý zda se do toho nepočítá i telefonní adaptér, čili reálně jsou k dispozici u mě asi 3 IP adresy.

 

Screenshot_20210331-220808~2.png

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...