Přejít na obsah

Od 20.4.konci podpora Youtube u starsich TV Sony a Panasonic


homberg

Doporučené příspěvky

Na strankach sony.cz jsem nasel informaci, ze google prestava podporovat starsi prehravace youtube, coz se dotkne i TV Sony 2012 a starsich. Bohuzel patrim mezi majitele rocniku 2011 a youtube docela vyuzivam. Prijde me nepravdepodobne, ze by ten software nesel aktualizovat. Ze by kartelova dohoda?

 

http://www.sony.cz/support/cs/content/cnt-hn/prd-tvhc/youtube-app-announcement-tv

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

Podobne neni na Smart TV uz podporovanej Flash, takze po aktualizaci firmware uz me nejde FlashPlayer. Obcas jsem si na TV pustil neco z i-vysilani CT, ted uz nelze na Samsung TV, aspon tedy u me ne. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Pokud Sony a jiní výrobci předem neupozorňovali na fakt, že dostupnost služeb, které propagovali jako hlavní důvod k nákupu jejich produktu je jen dočasná. Tak si umím představit šanci na úspěšný soudní spor a vrácení celé kupní ceny za TV byť je to už několik let..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Dragozakov: :-D to asi těžko :-) toto je změna od provozovatele služby, nikoliv od výrobce televize ;) nikdo ti negarantuje funkčnost služby po dobu životnosti televize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Stejná blbost jako chtít vrátit peníze za grafickou kartu, kterou jsem koupil před X roky a dneska na ni nejedou nový hry. Každej by se mně akorát vysmál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na strankach sony.cz jsem nasel informaci, ze google prestava podporovat starsi prehravace youtube, coz se dotkne i TV Sony 2012 a starsich. Bohuzel patrim mezi majitele rocniku 2011 a youtube docela vyuzivam. Prijde me nepravdepodobne, ze by ten software nesel aktualizovat. Ze by kartelova dohoda?

 

http://www.sony.cz/support/cs/content/cnt-hn/prd-tvhc/youtube-app-announcement-tv

 

 

26. ledna 2015

 

Prosím uvědomte si, že od 20 dubna 2015, Google ukončit aplikaci YouTube na některé modely Panasonic TV a Blu-ray Disc ™ rekordéry / přehrávače

 

http://av.jpn.support.panasonic.com/sup ... yt/en.html

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...