Přejít na obsah

Nespokojenost s techniky


Návštěvník Alena52

Doporučené příspěvky

Návštěvník Alena52

Pěkný den, jestli aspoň pro vás je pěkný. 

Máme špatnou zkušenost s techniky a to ještě nemáme ani podepsanou smlouvu. 

Bylo nám řečeno a doručena zpráva s tím, že k nám v pátek dorazí technik 8-10 hodin, technik nakonec volal, že se u nás na bytě musí ještě nějaké věci zjistit, což bereme, ale stejně jsme nechápali proč je nepřišel zjistit v ten pátek, když pro nás měl stejně vyhrazeny dvě hodiny. 

Řekl tedy, že dorazí v pondělí, kámoš teda nešel ani do práce s tim, že konečně přijde technik nám připravit wi-fi. Čekali jsme ani do 11 hodin, ale nedalo nám, tak jsme mu zavolali, odpověď byla, nemáme čas, přijdeme ve středu. Nikdo nám to ale nedal vědět, technik je domluvený na středu, přijde nám to docela směšné. 

Pak jsme mu ještě nekolikrat volali, protože jako studenti VŠ a pracující potřebujeme internet, ale odpověď žádná.

Tahle zkušenost mě velmi mrzí.. 

 

Upraveno uživatelem Alena52
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto stejná zkušenost při instalaci internetu VDSL i LTE, v prvním případě jsem čekal na techniky 3 týdny 2x odloženo, kdybych se neozval tak čekám doteď, LTE po týdnu také odloženo. VDF na infolince se akorát vymlouvá na “systém”.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Alena52 Dobrý den,

technik na Vás nemá 2 hodiny. Jen se v této době musí dostavit. V těch 2 hodinách má více zákazníků. Nepíšete více informací nebo něco, dle čeho by se dala identifikovat Vaše smlouva, abych se na to mohl přeptat. Kdyžtak mi napište do SZ smlouvu nebo adresu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Pagan

Jelikož VF nemá vlastní techniky a předpokládám že jde primárně po ceně, nemůžete se divit že to vypadá podobně. I tak mě ale udivuje co u vás chce ten člověk vymýšlet když coax od VF je rozvedený snad v každém baráku... To si spíš zapomněl klíče od rozvodné skříně 😄

Jinak doporučuji možná spíš řešit osobně na pobočce, většinou tam lidé bývají vstřícnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každém baráku koax až do bytu rozhodně nevede. Někde dotažen není, jinde ho někdo odstranil při rekonstrukci a u nově zasíťovaných domů též nejdou kabely až do bytu. Často kabel konci někde před bytem nebo není z LB dotažen vůbec.

x MI 9 x

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pagan

Tak jsem měl asi zatím štěstí, zkušenosti z hlediska instalace mám jen s DSL, fttx a WiFi. Předpokládám že VF tahá stejně jako ostatní operátoři z jopky pres chodbu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...