Přejít na obsah

Nejede internet přes kabel


Návštěvník Kalanka

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kalanka

Tak problem je vyresen - delal to Avast.

Cely jsem ho odinstalovala a internet se rozjel. Pak jsem nainstalovala jiny antibir a je to v poradku.

Zajimave, ze pouhe odskrtnuti Avastu v parametrech pripojeni nestacilo.

Tak dik vsem za usili a necht toto vlakno jeste nekomu v budoucnu pomuze 🙂 Marketa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ti. A zaroven, vic notifikaci Avastu je spise Spam, nebo zavadejici obrazovka nabadajici k prestupu na placeny Avast, coz uzivatel prave nechce... 

Byl jsem u Avastu dlouho a byval jsem spokojen, poslednich par let se to rici nedalo. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kalanka antivir se zpravidla zastavuje jinak, než nějakým odškrtnutím v parametrech připojení.

Možná že novou instalací Avastu by se spojení obnovilo (pokud by se smazala nějaká předchozí konfigurace, které to mohla bloknout).  Ale člověk musí dávat pozor, které komponenty instaluje (nenechat si vnutit všechno, co se při instalaci nabízí) a po instalaci si ještě pohrát s nastavením, aby moc neotravoval a neodesílal co nemá. @Tube má pravdu ohledně toho otravování, neplacená verze se snaží dostat tě na placenou. Dá se s tím žít, je to něco za něco. Zdarma není až tak úplně zdarma.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem placenej Avast antivir+firewall. Asi rok vsechno fungovalo jak ma, ani jsem o nem nevedel. Nedavno zacaly problemy s nedostupnosti nekterejch drive normalne dostupnych webu. Samozrejme byl na vine Avast a jeho firewall. Po jeho odinstalovani vsechno zacalo okamzite fungovat. 

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikrát ty jeho blokace - člověk neví, jestli se jednalo o skutečnou hrozbu, nebo o reklamní trik, upozornit, jak jsou dobří. A hlavně netuší, jak zareagovat. Updatery, čističe, battery savery a že bych chtěl svěřit svoje hesla do jejich ochrany, po všech únicích ...

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...