Přejít na obsah

Horizon Go Windows App končí


Arcao

Doporučené příspěvky

Já ještě dodám, že ten návod který popisuje Marenek, s omezením datového toku funguje i v prohlížeči Edge,  nicméně když jsem to aplikoval tak jsem nepozoroval žádnou změnu, obraz měl stále stejnou kvalitu, na plynulost obrazu a zvuku to nemělo žádný vliv.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tych 10 Mbps meriate kde? Na akych programoch? V SK cez Horizon GO to funguje max okolo 5 Mbps (co sedi aj s medialiuzovanymi informaciami priamo od UPC - "Pri internetovej televízii Horizon TV sa bitrate prispôsobuje rýchlosti pripojenia u zákazníka, aktuálne je maximálny bitrate pri HD staniciach 4.6 Mbps a pri SD staniciach 2.4 Mbps,“ informoval FonTech.sk Jaroslav Kolár z UPC."). Predpokladam, ze vsetky krajiny kde je dostupne Horizon GO maju parametre nastavene rovnako.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Bratislava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka
Citovat

Tych 10 Mbps meriate kde? Na akych programoch?

Nainstaloval jsem si "Network Monitor Mini" apk do Android  krabičky, povolil ji v systému číst data a  nastavil tak, to bylo prakticka neviditelná na ploše (malý font, velká průhlednost).  Když to běží nejlépe, tak vidím až kolem 9.6mbps  (většinou zpožděný záznam), když beží live stream, tak je to kolem tech 4mbps.  Jak moc je to sofistikované nevím - ale na routeru taky vidím odpovídající zuby - i počítač ukazuje podobná čísla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka
Citovat

Vyskusam ten Network Monitor Mini, dakujem.

Tak jsem na to trochu víc zaměřil - a použil průměrování v čase - a zda se, že ten datový tok se přeci jen drží kolem těch 5Mbps. Takže i když to vypadalo, že krátce po přepnutí je tam menší časové okno, kdy ta datová náročnost dosáhne 10Mbps - tak realita je taková, že buďto ten HorizonGO bufferuje tak, že je to 1 sekundu 10Mbps (zpětné shlédnutí) a druhou sekundu klid a nebo je to průběžně každou sekundu 5Mbps (live stream) - ale v čase v průměru je to 5 max 5.7Mbps  - tolik mé pozorování.   Datový tok se navíc líši podle programu - nejvyšší hodnoty pozoruji třeba u  Čt24, některé  filmové kanály mívají spíše blíže ke 4Mbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník NovoCZ

Výhoda aplikace pro mně byla úplně někde jinde, než tady píšete - dalo se to zmenšit do rohu a tam mi běžela televize, přes ostatní spuštěné věci. A to bylo super, třeba na sledování sportu, když se zrovna nic důležitého nedělo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam rozsireni v chrome

https://chrome.google.com/webstore/detail/picture-in-picture-extens/hkgfoiooedgoejojocmhlaklaeopbecg

Myslim, ze obdobne budou i do dalsich pouzivanych prohlizecu. Pouzivam to i na HBO GO. Jedine co mi to neprnese, jsou titulky (v HBO GO urcite neprenasi), ale mam to v rozku a delam si u toho dalsi praci

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...