Přejít na obsah

Comedy central extra


namec

Doporučené příspěvky

Beru zpět tu US verzi,blbě řečeno.Měl jsem napsat verze pro region střední evropa nebo tak nějak.Problém je v tom,že kdyby u této stanice stannice fungovalo EPG,tak bych zjistil,že tam není nějaká verze pro bývalou jugoslávii či nějaká podobná verze,ale že dávají pořad Stand Up and More,což je pořad z dílny Comedy Central Extra v němž vystupují komici z východní Evropy.Takže se všem,které zmínka o US verzi pobouřila,omlouvám.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Katoda

EPG nefunguje od 5. listopadu, tj. od spuštění CCE v síti UPC. Že prý máme být trpěliví, že tlačí na dodavatele, aby to bylo opraveno. Ale dodavatel je zřejmě má na háku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěžujte si Axocomu, potažmo evropskému Viacomu... Mně to taky neskutečně zere, ale, ale... Upozornil jsem je na to, i probíral s nima jiné věci a jaksi nic. Momentálně prý pracují na zlepšení Nickelodeonu a MTV. Furt lepší žádné EPG, než špatné EPG.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník oskar
Stěžujte si Axocomu, potažmo evropskému Viacomu...

Blbost. Nikdo z nás nemá uzavřenou smlouvu s Axocomem ani s Viacomem, ale s UPC. Navíc, pokud vím, má UPC uzavřenou smlouvu s jistým dodavatelem EPG dat pro všechny programy, aby to pasovalo do stb pro Horizon. A je otázkou, odkud ten dodavatel ta data pro EPG bere. Nějakou dobu se spekulovalo, že jsou přebírána od tv.sms.cz, protože některé chyby, které se vyskytovaly tam se pak objevovaly i v EPG od UPC. Jenže zrovna program pro Comedy Central Extra je na tv.sms.cz uváděn správně, tak jak je skutečně vysílán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěžujte si Axocomu, potažmo evropskému Viacomu... Mně to taky neskutečně zere, ale, ale... Upozornil jsem je na to, i probíral s nima jiné věci a jaksi nic. Momentálně prý pracují na zlepšení Nickelodeonu a MTV. Furt lepší žádné EPG, než špatné EPG.

nech té srandy problém je na straně UPC .Něž to EPG vypli tak se objevovali informace v EPG o vysílaní nějaké pražské televize .Na distribučním satelitu Thor 6,MTV Networks 12226/V 27500 5/6 je EPG v pořádku .Platím dost UPC tak prosím ,kvalitní služby proto zdražení služeb. Dovolte nám poděkovat Vám za to, že využíváte služeb UPC Česká republika, s.r.o. Prioritou naší společnosti je poskytovat Vám služby v té nejvyšší možné kvalitě. Abychom i do budoucna byli schopni udržet tento vysoký standard, dochází ke zkvalitňování naší sítě.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...