Přejít na obsah

Předběžný a neúplný ceník + info o NETu


Návštěvník SWE

Doporučené příspěvky

jsem celkem zvedav, jestli se Karneval v souvislosti s novou velkoobchodni nabidkou Telekomu (vice http://www.lupa.cz/clanky/jake-bude-nove-adsl/) nechyti za nos, a nzmeny nabidek internetu neprekope jeste vic.........

 

protoze soude dle velkoobchodnich cen, by mohlo byt nabizeno ADSL 1:50 rychlost 3072/256 kbit/s, 20 GB okolo 900 Kc s DPH, coz i pri dosahovani 60%-70% procentech nominalni rychlosti vypada celkem lakave... a rychlost 768/128 kbit/s, 2 GB okolo 500 Kc taky marketingove trumfuje predpokladane T500 za 500 Kc.....co na tom, ze dosahovana rychlost bude u ADSL nizsi a platis telefon, na papire to vypada hodne dobre....

 

rekl bych ze asi ted marketingove oddeleni Karnevalu zhavi mozky a mozna je dobre, ze nove tarify jeste nezverejnil, protoze by je asi museli menit....muzem se nechat prekvapit jen, doufejme, prijemne...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Jen abych reagoval na ten poslední příspěvek před tím mým (od Worma): Myslím, že zrovna u telefonu se nedá mluvit o tom, že by byla špatná konkurence...

 

Většina lidí má na výběr Telecom nebo jednoho ze tří mobilních operátorů. Pokud jde o VoIP, tak k tomu potřebují připojení na Internet, což situaci poněkud komplikuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Podle me ty horky novinky vetsina lidi z branze zna pul roku dopredu.

Nas trh neni zrovna tim pravym prikladem nelitostne konkurence, obchodnich tajemstvi a podobne.

Spis naopak - samej kartel, vsichni si jdou na ruku a na konci vopiskujou jenom nas uzivatele :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... zrychlení Internetu od Karnevalu by mi přišlo velice vhod... i přesto že by se nezvedly limity, jak již někdo zdůraznil " bez zvíšení limitů to zvednutí rychlosti nemá cenu" tak mě se to netýká.... limit 2/2G mi bohatě stačí, ale rychlost je mizerná... už jsem uvažoval že přejdu jinam... ale ještě počkám na kolik to zvednou. Hraju On=line playstatina a skáču tam jako kozel. Navýšení rychlosti uvítám... sice 250 na 500 nic moc :( (lepší by bylo 250 alespoň na 750) , ale snaha se cení a tímm si mne Karneval ještě na chvíli udržel. Doufám že to bude v co nejkratší době. Pokud někdo víte kdy... prosím dejte vědět. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druh volání do veřejných telekomunikačních sítí Špička (Kč/min) Mimo špičku (Kč/min)

Volání v síti Karnevalu 0 0

Volání do veřejné telefonní sítě (místní i meziměsto) 0.45 0.23

Volání do mobilních sítí 3.7 3.7

 

Ceny jsou včetně DPH 19%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek
Druh volání do veřejných telekomunikačních sítí Špička (Kč/min) Mimo špičku (Kč/min)

 

Volání do veřejné telefonní sítě (místní i meziměsto) 0.45 0.23

 

Ceny jsou včetně DPH 19%

 

Tak tomuhle teda absolutne neverim , vdyt to je snad pod cenou propojovacich polatku. :shock:

To by musel KArneval bud dotovat ,nebo nasadit hooodne velkej pausal..

 

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...