Přejít na obsah

Předběžný a neúplný ceník + info o NETu


Návštěvník SWE

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff

cekal sem to volani drazsi, ale kdyz uz to stoji takhle malo tak ten pausal pro ty co maji od karnevalu tv i net by fakt mohl byt nizsi (alespon 50), ale je to hlavne psychologicke

jestli mam misto 1600 platit 1700 mebo 1650 je mi fakt fuck :)))

nabidka se zda zajimava a mozna vyresi muj problem s volanim na pevnou kdy me to z mobilu urcite stoji vic nez 99 kc ale zase mene nez 300 aby se mi vyplatil telecom, ja si fakt pripadam ze jsem asi z jine planety protoze vetsina nabidek jde presne mimo to co by se mi hodilo a to nejsem zadnej skrblik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď uvažuju o VoIP od http://vox.802.cz/

Myslím, že karnevalu budu dál platit jen za net a TV a telefonování si u nich neobjednám. Jestli jsou ta uváděná čísla správně, tak se to nevyplatí. Hlavním problémem je tam ten paušál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvital bych moznost vybrat alespon ze dvou variant (pevneho) rozdeleni pasma mezi upload a download. Koaxial je half duplex medium, takze Kanevalu je sumafuk jestli ji vytezuji jako 2M/400k nebo 1.4M/1M.

 

 

 

Vim ze napriklad kabelovky v USA nabizeji symatrickou sluzbu o polovicni rychlosti za stejnou cenu.

 

 

 

Jo a pevna IP by alespon u drazsich sluzeb urcite mela byt v cene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl, koax je full-duplex.

Sorry, mas pravdu. Neni tam casovej multiplex ale frekvencni multiplex. Ale moznost rychlejsiho uploadu, klidne za cenu snizeni downloadu mi opravdu chybi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, jestli je to pravda, tak jsou to magoři - jak si můžou myslet, že si někdo objedná volání s paušálem???.

Statisíce lidí zdrhají od telecomu, protože provolají třeba stovku měsíčně a k tomu je paušál 300, takže teď si určitě pořídí telefon s jen o kousek levnějším voláním, kde je paušál 200...

 

U nás začal poskytovat telefonní služby Netbox a má BEZ paušálu místní volání za 1,20 / 0,60 kč (špička / mimo špičku), uvnitř sítě samozřejmě volání zdarma. Akorát že já mám smůlu a Netbox je asi půl kilometru od nás. Už si to pořídili 4 příbuzní/známí a spokojenost. U tchána v paneláku už to prej mají 2/3 bytů (a to tam bydlí skoro samej důchodce)

Já osobně mám internet od karnevalu už 2 roky - spokojenost, ale když ti hňupi vymýšlí nový služby nebo tarify, tak jsou snad zdrogovaní - tak jako když před rokem přilezli s tarifem 150/50, datovým limitem 1 GB (tehdy ještě součet down+up!!!) a cenou 700 Kč. Až když jim to nikdo nekupoval, tak zvedli rychlost a limit a snížili cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Až když jim to nikdo nekupoval, tak zvedli rychlost a limit a snížili cenu...

No ale o tom to snad proboha je, ne? Nabídka a poptávka. Když je mizerná nabídka, tak je i mizerná potávka. Tak se nabídka vylepší a pak bude o zboží zájem.

Hlavně si ale schovávejte silná slova až na dobu, kdy Karneval oznámí oficiální ceny. Pokud umíte číst, tak tu SWE píše, že to takhle může vypadat a že je to neoficiální. Tak z toho nedělejte definitivu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
(...) Když je mizerná nabídka, tak je i mizerná potávka. (...)

 

To bych tak jistě netvrdil. Ono taky platí: "Kde je mizerná konkurence, je mizerná nabídka.".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE
Pokud umíte číst, tak tu SWE píše, že to takhle může vypadat a že je to neoficiální. Tak z toho nedělejte definitivu.

 

Přesně tak ! Ale třeba si to tu Karnevaláci přečtou a uvidí že to nedali a něco s tím udělají :)

 

Jen abych reagoval na ten poslední příspěvek před tím mým (od Worma): Myslím, že zrovna u telefonu se nedá mluvit o tom, že by byla špatná konkurence...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...