Přejít na obsah

Předběžný a neúplný ceník + info o NETu


Návštěvník SWE

Doporučené příspěvky

Návštěvník SWE

No, tak jsem se dozvěděl jak to může vypadat s cenami telefonování od Karnevalu...

 

Bude to závislé na dalších používaných službách KArnevalu.

 

Paušál bude při používání všech 3 služeb (TV, NET, Telefon) 99,- Kč / měsíc

při 2 službách 149,- Kč / měsíc

a samostatně za 199,- Kč

 

přičemž volání do sítě ČT bude ve špičce za 1Kč / min a mimo špičku za 0,50 Kč / min

o volání na mobily nevím nic, ale podle těch cen na pevnou bych to odhadoval někam do rozmezí 3-4 Kč / min.

Toť vše....

 

jo, ještě něco, zlevňování internetu nečekejte....

spíše se, podle politiky Karnevalu a podle toho, co jsem slyšel, dočkáme opětovného navýšení rychlosti internetu a to takto:

 

T250 --> T500

T1000 --> T1500

T2000 --> nejspise T3000

T4000 --> T6000

 

O uploadu nevím nic...

 

Jo, jinak, prý to ještě není schválené, jsou to návrhy, ale rozhodne se velmi záhy...Prý je to už hodně nadějné :)

 

EDIT: Podle všeho s daní - tak nějak si zvykám, že všechny ceny, které Karneval uvádí jsou s DPH (i když to není běžné). A na ty limity jsem se zapomněl zeptat...čekám, že jestli se zvednou, tak zase nějak adekvátně k té službě, aby se to nepletlo (takže možná 5 / 15 / 30 / 60 ???) - ale to vyloženě hádám a spíše doufám :))

 

EDIT2: V Ově (a myslím že všude jinde taky) to má být telefonování dostupné někdy kolem dubna (ale rozhodně ne březen, takže nějak tak duben / květen)

Upraveno uživatelem SWE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

No tak ty ceny volani na pevnou jsou konkurence schopne, to ma az Karneval prekvapil, ale ten pausal 149,- za NET + VoIP je mysli trochu mimo. Chapu ze nejaky pausal mit musi,ale jsem zvedavy kdo jim to z te grupy kteri maji net a jsou net gramotni bude platit :?

 

Ja tedy ne :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já bych paušál ještě chápal, když bych neměl nic jiného než VoIP, ale pokud mám od nich úplně všechny služby, tak další paušální poplatek 99 Kč je pro mě nepřijatelný. Kvůli paušálu jsem zrušil pevnou linku od ČT, pokud chci volat, zavolám si přes Skype za příznivější cenu, pokud chce volat někdo mě, zavolá zkrátka na mobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Čekal jsem ty ceny trochu někde jinde. Tak o 50 - 100Kč níže.

Speciálně u varianty když mám internet od Karnevalu, tak proč platit 150 měsíčně a mít VoIP když VoIP můžu mít bez této platby a ušetřené peníze v pohodě pokryjí náklady na HW telefon (adapter).

 

Zvýšení rychlostí bude velice příjemné, i když doufám, že se zvýšením rychlostí se zvýší limity - pokud ne tak by navýšení rychlostí bylo zbytečné.

 

A to jsem zrušil telecom, protože nechci platit stále nějaké paušály za nic.

I když pokud by v těch paušálech Karnevalu byly nějaké minuty předplacené, tak by už to nebylo tak špatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE
... pokud by v těch paušálech Karnevalu byly nějaké minuty předplacené, tak by už to nebylo tak špatné.

 

to by mě právě taky zajímalo, jinak to pro mě bude nezajímavé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

No nevím, jestli s tím paušálem udělají díru do světa. :? Vždyť těch 199 Kč, to už je skoro jak Telefon Mini od Telecomu, ikdyž ceny za volání jsou jinde. Navíc bych čekal, že s Turbem budu mít VoIP zdarma nebo za nějakou 1 Kč měsíčně.

 

Taky doufám, že zvednou taky rychlost uploadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...