Přejít na obsah

UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb


Návštěvník cztr

Doporučené příspěvky

Nevím, o jakém emailu mluvíte. Já jsem dostal v půli listopadu dopis poštou, že od ledna navyšují ceny služeb cca o 4% a navýšení se projeví ve vyúčtování v únoru. Pokud s navýšením nesouhlasím, mohu od smlouvy odstoupit. Ceník je dostupný na internetu.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedostal jsem ani dopis ani email, kdybych nesledoval fórum, tak ani netuším, že je nějaké zdražování. Jestli se mě týká zjistím až začátkem února (SIPO). Dle nového ceníku služeb pro stávající zákazníky by se mě týkat mělo. Bohužel k informacím na webu UPC se normální smrtelník nedostal, záložka nebyla pro

jistotu viditelná (na rozdíl od české pošty). Ovšem ono zvýšení cen je skutečně téměř zanedbatelné tak nevidím celkem žádný důvod k histerii. Fakt je, že UPC to neošetřilo dokonale a jednoznačně.

 

Jak poznám, jestli se mě změny týkají?

Pokud se Vás změna týká, obdržíte od nás informaci e-mailem nebo dopisem. Tato informace Vám bude zaslána shodným způsobem, jakým od nás pravidelně dostáváte přehled vyúčtování.

V případě, že hradíte prostřednictvím SIPO a nezažádal jste si o zasílání elektronické vyúčtování, zašleme Vám komunikaci dopisem. V zaslaných informacích bude vždy uvedeno, jak se Vás změna dotkne.

Jak a kdy se projeví změna na mém vyúčtování?

Pokud hradíte bankovním převodem nebo inkasem z účtu, uvidíte poprvé změněnou částku na lednovém vyúčtování.

V případě, že hradíte prostřednictvím SIPO, uvidíte poprvé upravenou částku na svém únorovém předpisu za období 23. 1. - 22. 2. 2015.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud se Vás změna týká, obdržíte od nás informaci e-mailem nebo dopisem.

V případě, že hradíte prostřednictvím SIPO, uvidíte poprvé upravenou částku na svém únorovém předpisu za období 23. 1. - 22. 2. 2015.

 

Tak mně právě přišlo vyúčtování (platím SIPO) a poprvé jsem uviděl upravenou částku. Žádný e-mail ani dopis jsem nedostal a tudíž jsem nemohl do 31.12. ukončit smlouvu bez sankcí. To bych samozřejmě neudělal, protože se jedná o pouhých 11 kaček, ale slušnost by byla to oznámit (jak slibovali). :roll:

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se Vás změna týká, obdržíte od nás informaci e-mailem nebo dopisem.

V případě, že hradíte prostřednictvím SIPO, uvidíte poprvé upravenou částku na svém únorovém předpisu za období 23. 1. - 22. 2. 2015.

 

Tak mně právě přišlo vyúčtování (platím SIPO) a poprvé jsem uviděl upravenou částku. Žádný e-mail ani dopis jsem nedostal a tudíž jsem nemohl do 31.12. ukončit smlouvu bez sankcí. To bych samozřejmě neudělal, protože se jedná o pouhých 11 kaček, ale slušnost by byla to oznámit (jak slibovali). :roll:

 

Mám to úplně na chlup stejně, také žádné sdělení a ve vyučtování +11,00 Káčé. Možná proto, že mám věrnostní slevu ? Ale řešit to nějak nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...