Přejít na obsah

UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb


Návštěvník cztr

Doporučené příspěvky

Si to kupte a budete mít klid :)

Já tedy nevím, jakým způsobem si v obchodech s elektronikou (potažmo ale vlastně i u jiných komodit) vybíráš zařízení.

Já bych například o ten kabelový Kaon (upravený dle požadavků UPC_ČR) neměl absolutně zájem - vyhnul bych se mu obloukem. To je po kvalitní stránce neuvěřitelně šílenej nepodarek. Absolutně neprodejný.

Stačí si např. projít zdejší thready o těch zázracích. To si připadám jak v blázinci. Ostatně i já jeden mám. Ještě ten starší typ (co přišel jako první). zatím celkem šlape (až na pár nepochopitelných restartů, jen tak, asi z nudy - zatím tak 2x do týdne). A podle hodin na nich jsem stále v létě :D .

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když někdo chce vědět přesnou cenu kterou bude platit v roce 2015 tak stačí napsat na UPC .Já jsem například zjistil ,že budu platit o 22 Kč více to ještě jde.

 

Jo to teda, dopisuji si s nimi už čtvrtý den a zprávy jsou typu:

Dle orientačního ceníku by navýšení měsíční celkové částky mělo být na Vaší smlouvě ve výši 28 Kč.

Cena je aktuálně pouze orientační a přesnou částku uvedeme v lednovém vyúčtování.

Potom, co jsem jim na tohle odepsal, že to chci vědět na 100%, protože nemám ve zvyku objednávat služby, za které nevím, kolik zaplatím (ne že bych je podezříval, ale co kdyby se stalo, že účet bude v lednu o 100 Kč víc, prostě proto, že zjistili, aby si udrželi to avizované "průměrné zdražení", prostě to můžou osolit pár lidem víc, a to bych jim to vypověděl na 100%), napsali:

je nám líto, že Vám nemůžeme poskytnout příznivější informace.

Přesnou částku uvidíte ve svém lednovém vyúčtování. Prosíme, abyste si dle této částky upravil pravidelné měsíční platby. Pro zjištění dané částky prosím vyčkejte na obdržení zmíněných vyúčtování.

Tak jsem teda vopravdu zvědavej, co mne v lednu čeká :D

Jak říkám, kdyby některý další z operátorů u nás v domě (včetně Centria) šířil TV koaxem a nebyly potřeba trapné stb, už jsem dávno (i s TV) od UPC pryč...

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Hlavně, že má každý možnost odejít do konce roku. Cenu se ale dozví, až na konci ledna. To je možné jen v u nás, kde jim jdou zákonodárci na ruku. Je vidět, kde si přivydělávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Neo_Moucha@ To si fakt myslíš, že ostatní ISP mimo UPC budou navěky držet ceny a nikdy nedojde ke zdražení? Dost naivní představa. Zdražujou všichni a všude, někteří přímo (UPC) a jiní skrytě (Netbox), ale ceny stoupají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

To si nemyslím. Nelíbí se mi ale, že se cenu služby dovím až po jejím zkonzumování. Připadá mi to, že UPC neví kolik klientů se s nimi rozloučí a proto oznámí přesné ceny až po rozpočítání svých požadavků na klienty, kteří zůstali. To bude ale až koncem ledna, takže těm, kdo mají smlouvy na určité období budou moci naúčtovat penále za nedodržení doby smlouvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemyslím. Nelíbí se mi ale, že se cenu služby dovím až po jejím zkonzumování. Připadá mi to, že UPC neví kolik klientů se s nimi rozloučí a proto oznámí přesné ceny až po rozpočítání svých požadavků na klienty, kteří zůstali. To bude ale až koncem ledna, takže těm, kdo mají smlouvy na určité období budou moci naúčtovat penále za nedodržení doby smlouvy.

Vždyť si to může každý sám přepočítat ne? Alespoň přibližně.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik

Koukám ze je hrozny problém vzít si ceník a spočítat si novou cenu. Ze Vám to momentálně neřekne UPC mi přijde celkem logické, protože ještě neproběhlo řádne měsíční vyúčtování a operátor by to každému musel spočítat ručně. Já v tom nevidím problém. Pokud mate lepší nabídku běžte za ni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@YABAKA: podle mého názoru si do budoucna budou muset všichni ISP najít jiný způsob, jak vydělávat, než např. na základním připojení - když si vezmeme např. i samotné UPC, tak například v CH už mají základní inet k ostatním službám zdarma atd. (to bych například uvítal i já, protože základní inet v balíčku od UPC mám jenom jako zálohu... naštěstí tedy v balíčku z před x lety, kdy je "zadarmo").

Ať už to bude prémiová (gbit...) a v podstatě garantovaná rychlost, nebo cloudové věci, nebo bůhví co... ať už to bude stát o 28 Kč víc nebo míň, bude za ty peníze něco úplně jiného, než je dnes.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník boukacka

Ahoj,

chtěl jsem nezávisle na avizovaném zdražení licitovat o ceně.

Platím 700 Kč za 120 Mbit (bez TV i telefonu) a zdá se mi to fakt hodně - zvlášť, když teď nabízeli studentům to samé za 450...

 

Na retenčním mi žádnou slevu nenabídli, tak vážně uvažuji o tom, že podám výpověď. Horší to už být nemůže.

Jen se zeptám, když skončím do konce roku (31. 12. 2014). Mohu pak 1. 1. podepsat smlouvu jako nový zákazník? Získal bych tak ceny pro nové zákazníky - což by pro mě bylo stále výhodnější než to, co mám nyní.

Samozřejmě bych musel zaplatit ten 99 kč poplatek za připojení, ale to by se mi vrátilo po měsíci...

 

Díky za rady.

Boukačka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...