Přejít na obsah

UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb


Návštěvník cztr

Doporučené příspěvky

Návštěvník PESFILIPES

bufalobil » čtv, 27.11.2014, 22:46

 

Já jsem tak rád že jsem mohl poslat UPC do prdele :salut: . Je mi líto všech chudáku, kteří nemají alternativu.

Čím více lidí ty sráče zruší tím lépe.

 

Omlouvám se za prezidentský slovník ale točí mě to.

 

KONECNE PRINOSNY KOMENTAR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kab

Tak jsem si to přepočítal... původně jsem si mylně myslel, že se cena pronájmu zvedá ze 49 na 70 a zdražení je o 9%, ale jen se ve skutečnosti zaokrouhlí na 50 - celé zdražení je tedy o 12 Kč, což je pod rozlišovací schopností asi každého, když jedno pivo dnes stojí 39. Obecně bývám na každou zmínku o zdražení velmi alergický a reaguji ostře, ale toto je zcela nezajímavá změna ceny a lze ji ignorovat a nereagovat na ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to zase za mazání medu kolem huby, jaký zdražení ccr 4%, UPC zcela účelově LŽE!!!! Podle jejich novýho ceníku za pronájem HD PVR boxu (měsíční poplatek za pronájem set-top boxů Handan CV 7000-HD nebo CV6000 DVR a karty Conax), těch krámů, který se 2-3x za den samy od sebe vypnou nebo resetují, se cena z 99,83kč zdražuje na 153kč/1měsíc!!!! To je zdražení o 53%, žádný 4%! Když nemáš zájem zlodějnu tolerovat, tak si k 1.1. 2015 táhni, ale předpis služeb ti pošleme 23. 1. - 22. 2. 2015. To by snad mělo být obráceně. Jsme pro ně jen póvl, ví dobře, že to zacvakneme, páč neviditelná ruka trhu to nevyřešila! Jsu naštvanej a to píšu slušně. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pronájem HD_PVR je momentálně měsíčně 100.-korun českých http://www.upc.cz/televize/prijimaci-za ... -televize/ V novém předpise je měsíční pronájem 153.- korun českých. HD_PVR zdražili o 53.- korun českých (to opravdu nejsou 4 procenta, ani při sebevětší vůli)

Základní STB má teď cenu měsíčně 70.- korun českých, podle nového ceníku to má zůstat na těch 70.- Kč

https://www.upc.cz/pdf/Cenik2015.pdf

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby šlo v "moje UPC" rozkliknout jednotlivé položky (jeden čas to šlo), možná by jsme se nestačili divit.

Ono mít na jedné firmě dva ceníky (každý s jinou částkou) - to je také v Evropě unikát. Kterej ceník platí?? Je to podle vizáže, podle drzosti, ..... ?

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...