Přejít na obsah

UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb


Návštěvník cztr

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Jo. A přišel mi dopis. Milý zákazníku. Od 1.1 tě vosolíme o 4,2%. Když se ti to nelibi tak si vyser voko a my tě odpojíme od telky i internetu. Tvoje UPC. No a máme to. Co nám přidal Bohuš s Andrejem, sežere operátor. Děkuji vám zmrdi nastokrát.

 

P. S . To není ze mne. Toje citace dobrého publicisty z internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kab

Tak u mě to sice není o 4,2% ale o 9% - jenže i tak jde pořád o nejlepší dostupné řešení (Vodafone apod. mají dost drastické limity dat), takže si můžu ulevit nadávkou, ale to je asi tak vše :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co nám přidal Bohuš s Andrejem, ...

Mě socan Bohuš s polosocanem Andrejem nepřidali nic. Naopak, díky našim skvělým bankéřům z ČNB, kteří zneužívají toho, že nemáme euro, jsem zchudl (to všichni - jenom si to někteří tak nějak nechcete přiznat), neboť uměle upravili kurz koruny vůči euru (euro vůči euru by samozřejmě upravit nemohli)

Jo, a k věci: informace samozřejmě jsou, a všichni, kdo dostali od UPC dopis, vědí, že info je

https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sta ... zmeny2015/

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tom0

Přidali novinku - 4.9. Kapacita

Aby nedocházelo k přetížení kapacity sítě, můžeme stanovit povolený objem přenesených dat pro jednotlivé Služby

v určitém období. Pokud povolený objem přenesených dat překročíte, můžeme omezit rychlost přenosu u Vámi uží-

vané Služby do konce určeného období.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

samozřejmě ze zavádí protože horizont go atd víc nejede než jede a tak aby udrželi poptávku musí tě někde strouhnout ...zavádí fup a zvedají ceny ... :lol:

vitejte ve středověku otázka času kdy si začnem za data připlácet jak u mobilních operátorů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...