Přejít na obsah

vrátila se nabídka Komplet


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat o kolik se Vám zhruba zvedla cena této nabídky Komplet 240 (speciální nabídka Kombi Komplet 240+) + od Nového roku ? Mě se zvedla o 52,-Kč a nějak se nemůžu dopočítat jak k této částce přišli. Děkuji za odpovědi. Objednával jsem to ještě v době když byl vyvěšen ceník na stránkách UPC než ho vzápětí stáhli... takže jsem byl jeden z prvních, který jim potom volal, že tento balíček chci.

A co kdyby sis tak zavolal na zákaznickou linku a zeptal se, ha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

A co kdyby sis tak zavolal na zákaznickou linku a zeptal se, ha?.... ha... A co kdyby se zrušilo tohle forum, protože na všechny vlákna dle tvého úsudku najdeš odpověď na zákaznické lince... navíc tam neví levá ruka co dělá pravá...Nebudu se s nimi handrkovat o pár desetikorun takže proto moje otázka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jenomže ve fóru ti nikdo neporadí s tvým vyúčtováním, protože ho nikdo z fóra nevystavuje a nemůže ho tudíž ani upravit, kdyby bylo potřeba. Tady se můžeš dozvědět frekvence programů v kabelovce a další obecný věci, ale určitě ne něco z účtování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jardos1
No vidím, že nakonec díky reklamaci vyúčtování a nabídky nové služby je cena 999 za vše vyjma erotiky víc než fajn.

 

 

koukám že upc opět zavádí nerovné podmínky,při reklamaci jsem dostal něco jiného,a řešil jsem totéž, to již nechápu,podle čeho pokaždé mění nabídku při reklamacích

 

toto je trochu neseriozní přístup z upc strany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...