Přejít na obsah

vrátila se nabídka Komplet


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník berrz

Tak dnes mi přišla faktura a částka také nesouhlasí. Operátor mi tvrdí, že je to s pronájmem zařízení.

 

Službu jsem uzavřel s cenou již včetně pronájmu.

 

Speciální nabídka Kombi Komplet 240+ za 1149 Kč

Nabídka určena pouze pro stávající klienty UPC a vybrané migrační projekty.

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu a HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně taky částka nesouhlasí. Volal jsem jim. Slečna mi tvrdila, že je to BEZ pronájmu zařízení, na což jsem slečně důrazně oponoval, že nemá pravdu, protože jsme se s kolegyní, co mi aktivovala Kombi Komplet 240+, dohodli na ceně 1129 Kč VČETNĚ obou zařízení (nemám WiFi modem, jen standardní, proto je částka nižší o 20 Kč).

 

Slečna slíbila, že to pošle na reklamační oddělení. Nicméně reklamace může trvat až 30 dní, což je moc dlouho, proto jsem ji upozornil, že nedostanu-li odpověď do 20. 12., tak pošlu doporučený dopis s okamžitou výpovědí z důvodu nesouhlasu se změnami Všeobecných podmínek a Ceníku služeb k 1. 1. 2015. Taková výpověď je bezplatná a bez pokuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jardos1

FFakt supr i přes příslib že komplet+ je pronájem hd boxu + modemu v ceně,mi přišlo rozučtované zvlášt,a samozřejmě zaplatit,to se týká i následujících měsíců, fakt supr,podal jsem reklamaci, nojo čekání 30dní.To jsem zvědav jak se to vyřeší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto já si všechno nechám poslat na email .Aby potom nemohli říci něco jiného!!Je to bohužel bez zařízení ,proto jsem to nevzal. Platím nový ceník, tak reklamace asi těžko služba tam není uvedená.

 

 

pro vysvětlení ceny prémiového projektu Komplet.

Cena balíčku KOMBI KOMPLET 240+ (věrnostní program) je 1149,00 Kč. Tato cena nezahrnuje cenu pronájmu zapůjčeného zařízení.

S přáním hezkého dne

++++++++++++

operátor Klientského centra UPC

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jardos1

reklamace je možná,hovory jsou nahráváný,tudiž i sliby,již se využily hodněkrát ve sporech,apropo jsou lidé kteří si přesné znění nabídky uložili ve formátu jpg a podobně.KOMBI KOMPLET+ NIKDE V CENÍKU NEKONFIGURUJE,TUDIŽ EMAILY UPC ŽE JE TAM TO ČI ONO JE BEZPŘEDMĚTNÁ.PODSTATNÉ JE TO CO BYLO DOMLUVENO PŘI UZAVŘENÍ SMLOUVY.

 

 

Speciální nabídka KOMPLET za 1099 Kč

Nabídka digitální kabelové televize se všemi TV a R programy (130 TV, z toho 36 HD).

Nabídka určena pouze pro stávající klienty UPC a vybrané migrační projekty.

Cena zahrnuje poplatek za HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

 

 

Speciální nabídka KOMPLET+ za 899 Kč

Nabídka digitální kabelové televize se všemi TV a R programy (130 TV, z toho 36 HD).

Nabídka určena pouze pro stávající klienty UPC na věnrostním portfoliu a vybrané migrační projekty.

Cena zahrnuje poplatek za HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

 

 

Speciální nabídka Kombi Komplet 240 za 1449 Kč

Nabídka určena pouze pro stávající klienty UPC a vybrané migrační projekty.

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu a HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

 

 

Speciální nabídka Kombi Komplet 240+ za 1149 Kč

Nabídka určena pouze pro stávající klienty UPC a vybrané migrační projekty.

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu a HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

 

Uvedené marketingové akce jsou platné od 03.11.2014 do 31.1.2015.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Službu komplet 240+ jsem objednal ještě když byl vyvěšen ceník na stránkách UPC, byla dohodnuta cena včetně pronájmu zařízení. Vyúčtování, kde byla navíc započtena za pronájem jsem reklamoval.

 

Dnes byla reklamace vyřízena. Paní na telefonu slušná, omluvila se za potíže, sdělila, že bohužel nemůže do ceny zahrnout pronájem zařízení. Jako kompenzaci mi byla navržena služba kombi komfort 240+, a to včetně balíčků superfilm, filmbox a plus zdarma na dobu neurčitou. Nově budu tedy platit 999 za vše, akorát nebudu mít aktivován ten erotickej balíček, což mi neschází.

 

Závěrem lze tedy konstatovat, že je smutné, že v UPC dost často neví pravá ruka co dělá levá, nicméně reklamace byla vyřízena k mé spokojenosti. Uvedené služby za 999 se mi zdají cenově velmi přijatelné. Věřím, že reklamace ostatních dopadne také k jejich spokojenosti.

  • 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • HD Mediabox
  • Praha Modřany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednejte kombinaci Kombi Komfort 240+ do 4. 1. 2015 a získejte

na tři měsíce programový balíček Superfilm.

Po třech měsících budou poskytované služby nastavené podle standardních parametrů tarifu.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat o kolik se Vám zhruba zvedla cena této nabídky Komplet 240 (speciální nabídka Kombi Komplet 240+) + od Nového roku ? Mě se zvedla o 52,-Kč a nějak se nemůžu dopočítat jak k této částce přišli. Děkuji za odpovědi. Objednával jsem to ještě v době když byl vyvěšen ceník na stránkách UPC než ho vzápětí stáhli... takže jsem byl jeden z prvních, který jim potom volal, že tento balíček chci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Od 1.1.2015 dochází k navýšení některých poplatků až o 4,2%. Cena balíčku Kombi Komplet 240+ by poté byla 1198,- Kč měsíčně + pronájem zařízení.

Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že i nadále zůstanete naším spokojeným klientem.

 

S přáním hezkého dne

----------------------------

operátor Klientského centra UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...