Přejít na obsah

Eurosport 2 HD


Návštěvník hlavsar

Doporučené příspěvky

Návštěvník hlavsar

Chci se jen zeptat!

V sobotu a v nedeli sem chtel koukat na Eurosport 2 HD, ale vzdy jsem prepnul jinam. Nejvic mi vadilo, ze se vzdy pochvilce jakoby zadrh obraz. Eurosport HD a v poho.

Pozoroval jeste nekdo?

Dikes,

R.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mám stejný problém. Při sledování Bundesligy na Eurosportu 2 HD se obraz dost často na zlomek vteřiny jakoby zastaví a znovu rozběhne, ve výsledku to vypadá jako cuknutí obrazu. Nepomůže ani zapnutí funkce zlepšení pohybu. Jak tady o tom čtu, tak jsem se trochu uklidnil, že to není mým televizorem, ale že je něco někde "mezi nebem a zemí". Začalo to cca před 3 týdny. Tuší někdo co to může být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník hobo

Pro všechny:toto jemné cukání obrazu Eurosport 2 HD je i na satelitu a to jak Skylink,freeSat tak i DIGI.Udajně byla stížnost předána do Paříže odkud je signál distribuován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hobo

Tak jemné zaškubnutí obrazu je už snad odstraněno.Dnes komplet zápasy Bundes ligy v pořádku.Jenom ještě dotaz jakou máte uroven a kvalitu tohoto muxu..Jako jediný z nabídky aspon mě kolísá kvalita na teploměrech TV mezi 100%-40%.Síla se nemění je stále 92%.Jenom než je budu uhánět tak proto se ptám.Nějak nechápu proč tento jediný mux má tuto vlastnost.Není to pravidelné interval tak 2-4 minuty někdy i déle.Při každém poklesu nepatrný rozpad většinou uprostřed obrazu v podobě linky.Díky předem za odpověd.Jako je jasné že ty teploměry na TV mají v podstatě nic neříkající informaci o skutečném stavu signálu nicméně při tom poklesu je tam ten rozpad vždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...