Přejít na obsah

Kvalita obrazu přes STB


Návštěvník Rado

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rado

Nemá někdo podobnou zkušenost s přepojením digitální televize přes set top box UPC (tuším Kaon...)?

 

Při připojení TV přes STB, narozdíl od předchozího připojení přes koax přímo do TV, se dost rapidně zhoršila kvalita pořadu. Seká se, digitální zrno, obraz zažloutlý, neostrý...Dá se s tím něco dělat, nebo prostě KAON svými proporcemi prostě takto zhorší obraz? Obraz v HD je horší, než bez HD v terestriálním vysílání...Nevím co s tím dělat, ale na tento obraz se opravdu nedá dívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rado

reklamace - zatím jednám s UPC, ale protože má u nás Netbox čerstvě optickou síť, přemýšlím, že vyzkouším Netbox.

 

Problém v reklamaci je ten, že musím znovu připojit STB (ten jsem odpojil a mám to zpátky jen přes coax). Naladění přes STB mi trvá cca 2,5 hodiny a po třetí to podstupovat se mi nechce. S STB jsem zkoušel ještě nějaký restarty, znovu naladit, restartovat komplet vše, vypínat WI-FI apod. Nic se nezměnilo. Mimochodem, nemám to přes scart, mám to přes HDMI kabel. I přes scart napojený na DVD mám obraz lepší! Můj odhad je, že se obraz ničí v rámci STB.

Řešením je CA modul, ten by snad pomohl. Nebo pak výměna STB.

Jen pro informaci, televize je Panasonic 47WT50. Když jde do ní dobrý signál, tak je obraz výborný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...