Přejít na obsah

Připojení 2 PC


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Místa v síti nech (zatím) tam kde jsou. Když se ti podaří úspěšně pingnout druhý počítač, tak zkus to adresního řádku v exploreru (třeba okno Tento počítač) zadat \\adresa.k.druhému.pc a jestli to běží, jsi za vodou. Můžeš taky zkusit \\NázevDruhéhoPc a když to poběží, tak běží i netbios.

 

Taky jsem četl, že "nebezpečné porty" jsou filtrovány, takže by to mohlo být i tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ping mezi PC ovsem musi jit pres lokalni sit a ne pres internet, to poznas podle velikosti odezvy.

Porty na sdileni jsou v modemu blokovany (135-139), ale je otazkou jestli jen do internetu nebo i mezi USB a ethernetem.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Jo, mně to taky fungovalo (T 2000), ale už jsem to tak půl roku nepoužíval. Na obou PC jsem nastavil nevřejné adresy přidělené Karnevalem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Z notebooku (USB, neverejna, w2k) bez problemu tisknu na hlavnim desktopu (eth pres switch, verejna, wxp) a lezu pro data na druhej desktop (eth pres switch, neverejna, wxp).

 

Na vsech trech compech jsou krome IPcek od Karnevalu jeste nastaveny IPcka pro LANku ( 192.168.x.x)

(Sitove vlastnosti-> Protokol TCP/IP -> Vlastnosti -> Upresnit-> Nastaveni protokolu IP)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místa v síti nech (zatím) tam kde jsou. Když se ti podaří úspěšně pingnout druhý počítač, tak zkus to adresního řádku v exploreru (třeba okno Tento počítač) zadat \\adresa.k.druhému.pc a jestli to běží, jsi za vodou. Můžeš taky zkusit \\NázevDruhéhoPc a když to poběží, tak běží i netbios.

Tak tohle bohužel nefunguje. :(

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...