Přejít na obsah

Vodafone TV - budoucnost


Návštěvník Vhb

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vhb

Zdravím všechny, jsem léta u UPC (net+TV) a od jara se stále častěji opakují problémy s Mediabox Kaon KCF-700, který zamrzne při a/nebo po sledování zpětného zhlédnutí, řeším to restartem, což je otravné. Měnil jsem nedávno modem (odkpoupený starý EPC3925 začal odcházet) a nyní mám pronajatý nový Vodafone Station 1 Gbs. Mediabox se zatetelil blahem, začal se sekat častěji, a to jak při zpětném zhlédnutí, tak při sledovaní TV v reálném čase. Také se začal sekat častěji Horizon Go v prohlížeči na PC, i když to není tak časté jako u Mediaboxu. Předpokládám, že UPC alias Vodafone by mi Mediabox po zavolání vyměnil, ale nemyslím, že to problém vyřeší.

Uvažuji proto o přechodu na Vodafone TV s novým set-top boxem. Ale tam mám hned dva jiné problémy: Vodafone TV zatím neumí zpětné zhlédnutí na prohlížeči v PC a pro druhou TV v domácnosti je potřeba pořídit (a měsíčně platit) druhý set-top box (nyní druhá TV jede na odkoupený CA modul).

Víte prosím, kdy bude možné sledovat Vodafone TV v lokalitě Plzeň:

  • na TV přes aplikace na systémech LG a Samsung
  • na druhé TV přes CA modul
  • v prohlížeči na PC

Předem díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní problém není s platbou za STB. Problém je, že za Vodafone TV budete muset platit plnou cenu. Není nijak svázaná se současnou DVB nabídkou ani s internetem. A přes CA modul nepůde přijímat nikdy, je to čistě IPTV řešení. Takže pokud byste chtěl provozovat CA modul i Vodafone TV, zaplatíte vše dvakrát. A pokud byste obětoval ten modul a zrušil DVB, budete mít mnohem dražší internet, protože v kombinaci s TV je u obojího výrazná sleva.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos to už asi nebude, ale hned začátkem příštího roku by se to pomalu mohlo snad už rozeběhnout (slučování systémů resp. přechod na Vodafone CRM atp.). Mělo by to hlavně znamenat, že si budeme moci sloučit vyúčtování pod jedno, budeme mít vše na jedné faktuře, budeme mít možnost využívat Vodafone boxy pro DVB-C ...
Jestli do té doby bude Vodafone TV fungovat i přes web a jestli budou nějaké aplikace na jiné než stávající systémy netuším.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vhb

Díky všem za odpovědi, vidím že to slučování UPC a Vodafone do jední firmy bude ještě běh na dlouhou trať.

Že to nebude hned u technických věcí, jsem čekal. Ale že by po půl roce byl probém mít vše na jedné faktuře, to me tedy ve 21. století překvapuje.

BTW když mám nově 1 Gbs internet, nebudu mít dvojí fakturaci a dražší služby už teď? S tím se mi operátorka jaksi nesvěřila 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nový box má DVB-C tuner. Tedy "umí" ho již od začátku. Ale nebylo třeba ladit a zapínat tuto funkci, když bylo jasné, že bude jen pro Vodafone Tv a ne pro exUPC Horizon a jelikož zatím nešlo navádět exUPC služby do Vodafone prostředí. Termíny se neustále posouvají (spíše z důvodu Covidu), takže pevný termín nikdo neřekne. Absence webového prostředí zamrzí, ale vypadá to, že ve Španělsku už něco takového mají, snad se jednou též dočkáme.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Marek-26, proč tu mlžíš.
Vždyť to není pravda. Ten box má DVBC tuner, ale nebyl aktivní, musel se dovyvíjet FW, jak pro CZ, tak pro HU a ROM.
Co mé bylo řečeno, tak by snad již měl být ve fázi předprodukčních testů.
Ano ke zpoždění přispěl i koronavorus.

x Redmi Note 5 x

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...